"Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy" Latkowskiego. Tak KOMENTUJĄ to widzowie

2021-01-13 20:50 eib jot
Sylwester Latkowski
Autor: Twitter/TVP1

W środę, 13.01.2021, na antenie TVP1 i TVP Info wyemitowano film Sylwestra Latkowskiego "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy". Jak najnowszy dokument Latkowskiego został przyjęty przez widzów? Przeczytaj komentarze, które pojawiły się tuż po emisji dokumentu "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy".

Spis treści

  1. Premiera filmu Latkowskiego "Taśmy Amber Gold": Premiera w TVP1 i TVP Info
  2. "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy" Sylwestra Latkowskiego: Pierwsze komentarze po emisji w TVP1 i TVP Info (13.01.2021)
  3. Komentarz internautów

Premiera filmu Latkowskiego "Taśmy Amber Gold": Premiera w TVP1 i TVP Info

"Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy" jest nowym filmem Sylwestra Latkowskiego. Ma on ujawnić nieznane kulisy afery Amber Gold. Dziennikarz zdradził, że dysponuje wieloma nagraniami, które mają rzucać nowe światło na sprawę Amber Gold.

Dokument Sylwestra Latkowskiego o Amber Gold to dwugodzinny film mówiący o wynikach śledztwa, które autor miał prowadzić przez ostatnie osiem lat.

Zobacz koniecznie: Kim jest Sylwester Latkowski, autor filmu "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy"?

- W 2019 roku zapadł wyrok w tej sprawie i dla wielu oznacza to koniec afery Amber Gold. Nie dla mnie. To będzie moja opowieść. Obejrzyjcie film i już sami ułóżcie sobie układankę - zapowiedział Sylwester Latkowski.

"Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy" Sylwestra Latkowskiego: Pierwsze komentarze po emisji w TVP1 i TVP Info (13.01.2021)

Jak najnowszy dokument Sylwestra Latkowskiego został przyjęty przez widzów? Poniżej prezentujemy komentarze, które pojawiły się w Internecie tuż jeszcze przed premierą filmu "Taśmy Amber Gold, w trakcie jego emisji i po nim. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy".

Przeczytaj także: Zborowska rezygnuje z pracy dla TVP. To przez film Latkowskiego?

Komentarz internautów

Na Twitterze już w trakcie trwania dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy" zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze dotyczące filmu.

@dawidmysior

"Oglądam teraz Taśmy Amber Gold. Dobrze jest szukać prawdy i sprawiedliwości. Jednak każdy za PISem to wie, a każdy antypisowiec ma to gdzieś. Natomiast wybory 2023 i dalsze będą zależeć od wyniku walki o mózgi młodzieży. Ten film dla młodych jest zupełnie o niczym."

@Radek 1980

"Kolejny raz powtarzam, że nie było żadnej afery #ambergold. Banda głupców, może trochę ostro napisane ale sami zanieśli własne pieniądze zwykłemu oszustowi!!!"

@PolakNaKacu

""Taśmy Amber Gold" pasjonujące jak dziesiąta powtórka "Sylwestra Marzeń"."

@Ciszewski_A

"#TaśmyAmberGold powoli się rozkręcają, do tej pory to była niestety "Śmieć w Wenecji"."

@ForfiterP

"Czyli syn Tuska skłamał przed komisją Amber Gold? #TaśmyAmberGold"

@szachmad"

Jedni: straszny gniot, nic ciekawego nie ma w tym filmie. Drudzy: afera, wina Tuska, tacy ludzie nami rządzili."

@Magdale52145439

"Gangsterzy na wyższym poziomie. Wow. Poziom gangsterstwa równa się najwyższemu poziomowi polityki #TaśmyAmberGold"

Polecany artykuł:

Wielka miłość w Amber Gold
Detektyw Rutkowski o filmie Latkowskiego: Sylwek, mam nadzieję, że masz dowody. Zajmę się sprawą
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze