To ona doradza Donaldowi Tuskowi?! Kim jest teściowa Tuska? WIEMY!

2021-09-24 8:19
Donald Tusk
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Donald Tusk

Donald Tusk ma teraz niemały problem ze swoimi politykami. Tomasz Siemoniak i Borys Budka bawili się na urodzinach redaktora Roberta Mazurka, czym podpadli Tuskowi. To właśnie zachowanie polityków było jednym z głównych tematów rozmowy byłego premiera z internautami. Nagle pojawił się wątek... teściowej Tuska!

Donald Tusk odpowiadał na pytania internautów zaciekawionych sprawą polityków PO, którzy pojawili się na urodzinach jednego ze znanych dziennikarzy. Już na początku połączenia na czacie Tusk postanowił podzielić się z internautami prywatną wiadomością, którą otrzymał od swojej teściowej, czyli mamy żony Małgorzaty. Wiadomość ta doszła do Tuska na pół godziny przed rozpoczęciem czatu. Po co teściowa Tuska? Chciała mu doradzić, co powinien zrobić ze sowimi ludźmi, którzy mu podpadli. Tusk odczytał całą treść wiadomości od teściowej. Jak przyznał ma nadzieję, że teściowa się na niego nie pogniewa, gdy odczyta on jej słowa. Oto pełna wiadomość od teściowej: - Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po Twojej stronie. Nie powinni się tak zachować, ale nie pozbywaj się ich. I tak sporo ludzi PO odeszło za Twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuję. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią. Pozdrawiam Cię serdecznie, Twoja stara doradczyni - napisała teściowa Tuska. Myślicie, że teściowa Tuska ma rację? Były premier powinien jej posłuchać?

SPRAWDŹ, CO POWIEDZIAŁ: Tusk został zapytany, czy napiłby się "wódeczki" z Suskim. Co odpowiedział?

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy słyszymy o teściowej Tuska. Już w 2013 roku "Super Express' donosił, że: - "Mój mąż jest przekonany, że jej spostrzeżenia bywają więcej warte niż badania opinii czy analizy socjologów i traktuje je poważnie. Czasami wraca z Warszawy do domu i mówi: - Zrobiłem tak, jak radziła mi twoja mama. I z reguły tego nie żałuje" cytowaliśmy Małgorzatę Tusk. CZYTAJ WIĘCEJ>>>Małgorzata Tusk zdradza: Teściowa mówi premierowi jak rządzić - KLIKNIJ I ZOBACZ, JAK WYGLĄDA TEŚCIOWA TUSKA

Kim jest teściowa Tuska? 

Teściowa Donalda Tuska, a mama Małgorzaty Tusk, to pani Stefania Sochacka, która pochodzi z woj. świętokrzyskiego. Kiedyś była nauczycielką, uczyła w przedszkolu. 

Sonda
Tusk powinien posłuchać rad teściowej?
Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: Tusk nie odbierze wyborców PiS-owi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE