To, co zrobił syn Beaty Kempy, dla wielu było szokujące. Radosław Sikorski może się bać!

2021-10-22 17:38
Radosław Sikorski, Beata Kempa, Cezary Kempa
Autor: Paweł Skraba, Marek Kudelski, Tomasz Golla Radosław Sikorski, Beata Kempa, Cezary Kempa

Beata Kempa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych posłanek obozu Zjednoczonej Prawicy. Ostatnio eurodeputowana Solidarnej Polski zaatakowała Radosława Sikorskiego, który odpowiedział jej w wyjątkowo chamski sposób. Co ciekawe, Beata Kempa nie jest jedną osobą w rodzinie zajmującą się polityką. Mało kto wie, że w ostatnich wyborach parlamentarnych stratował jej syn. Młody polityk dostał łupnia, ale pokazał waleczność. Radosław Sikorski już może się bać Cezarego Kempy!

To, co zrobił syn Beaty Kempy, dla wielu było szokujące. W 2019 roku niezbyt doświadczony politycznie zaledwie 23-letni mężczyzna zdecydował się powalczyć o miejsce w Sejmie. Jak pisaliśmy wówczas, w lokalnym wrocławskim PiS z dużą rezerwą przyjęto tę wiadomość. Starzy wyjadacze obawiali się, że młodzian zgranie mandat komuś ze starej gwardii. Cezary Kempa podjął jednak rękawice. Furory nie zrobił. Udało mu się zdobyć niecałe 3 tys. głosów. Przed wyborami w rozmowie z z "Super Expressem" opowiadał o swoich zainteresowaniach i chwalił się, że poznał samego Jarosława Kaczyńskiego. - Miałem ten zaszczyt i nie ukrywam, że byłem bardzo przejęty. Uścisnęliśmy sobie dłoń. Powiedziałem, że bardzo się cieszę i jestem dumny, że mam okazję poznać pana prezesa. Mam nadzieję, że kiedyś będzie sposobność aby dłużej porozmawiać - rozmarzył się wówczas syn Beaty Kempy (TU PRZECZYTASZ CAŁY WYWIAD). Porażka w wyborach parlamentarnych dla tak młodego polityka nie jest żadną plamą na honorze. Pokazała za to, że Cezary Kempa nie boi się poważnych wyzwań. W przyszłości może będzie okazja do tego, żeby stanąć w politycznym pojedynku z Radosławem Sikorskim, który ostatnio w - eufemistycznie mówiąc - nieelegancki sposób potraktował Beatę Kempę.

NIE PRZEGAP: Ziemkiewicz wali w Sikorskiego. Nagle obrywa! Potem wyciągają paskudny cytat Kempy

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Beaty Kempy z mężem i ich syna

Do starcia Beaty Kempy i Radosława Sikorskiego doszło na Twitterze. Europosłanka w pewnym momencie nazwała byłego szefa dyplomacji "Herr Lordem" i napisała, że "nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba". Ten odpisał jej w wyjątkowo chamski sposób. "Walnij się w zatłuszczony łeb" - "poradził" Beacie Kempie (WIĘCEJ NA TEN TEMAT TUTAJ). W obronę swoją partyjną koleżankę wziął m.in. szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro, który stwierdził, że wszyscy wiedzą, że Sikorski to "prostak". 

Sonda
Czy Radosław Sikorski powinien przeprosić Beatę Kempę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE