To już nie są żarty. Pułkownik DOPADŁ Pawłowicz! Gniew ROZSZERZA się na wojsko?!

2020-10-26 12:48 likp
Krystyna Pawłowicz
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Sytuacja chyba wymyka się spod kontroli! Po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego ws. dopuszczalności aborcji w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu, w całej Polsce wybuchły ogromne protesty. Demonstranci są zdeterminowani. Nie odstrasza ich nawet koronawirus. Czyżby gniew rozszerzał się na wojsko?! Pułkownik Adam Mazguła właśnie dopadł sędzię TK Krystynę Pawłowicz. Padły bardzo mocne słowa.

To już nie są żarty. Po ogłoszeniu wyroku wskazującego na to, że aborcja ze względu na ciężkie wady płodu jest niekonstytucyjna, duże nieprzyjemności spotkały sędzię  Trybunału Konstytucyjnego i byłą posłankę PiS Krystynę Pawłowicz. - Rozprawa w TK skończyła się bardzo późno. Samochód z trybunału odwiózł mnie do domu. Kiedy odjechał, z głębi ciemnego podwórka wyszło dwóch młodych mężczyzn. Jeden stanął na przejściu do mojej klatki. Kiedy zaczęłam się zbliżać, stanął i zaczął zadawać pytania i kazał tłumaczyć mi się z wyroku w TK, a drugi filmował w tym czasie i świecił latarką w oczy - relacjonowała Pawłowicz w TVP (CZYTAJ TU). Później okazało się. że "napastnikami" prawdopodobnie byli dziennikarze portalu Oko.press. Po tych wydarzeniach sędzia TK zabrała głos na temat powszechnego dostępu do broni. - Naprawdę może powiem coś niepopularnego, ale uważam, że w Polsce powinna być broń. Ludzie powinni móc się bronić - mówiła (WIĘCEJ TU). 

CZYTAJ TAKŻE: Były mąż Kaczyńskiej mocno o CIĄŻY! Dramatyczne wspomnienie. "Wujkowi to powiedz"

Tym razem Krystynę Pawłowicz słownie zaatakował pułkownik Adam Mazguła, który w przeszłości był m.in. oficerem Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku. Na wojskowej emeryturze działał w Komitecie Obrony Demokracji i w SLD. - Krysiu, hipokrytko, nie pozwalasz o sobie zapomnieć. Czy znowu się nażarłaś? Tym razem nienawiścią do innych kobiet? - pytał zaczepnie Mazguła.

- Teraz załatw sobie wyrok, że budynek, w którym popijasz sobie kawkę i rozmyślasz, jak zniszczyć ludziom życie za niewyobrażalnie wysokie pieniądze i uprawnienia, jest jakimś trybunałem. Przy okazji, proszę, załatw sobie z Jarusiem jakieś zaprzeczenie mojego oświadczenia, że nie spełniasz żadnych warunków bycia sędzią. Emerytalny wiek, agresywne zaangażowanie polityczne, upadek moralny, ... dyskwalifikują każdego prawnika, a co dopiero sędziego? - kontynuował atak pułkownik. Czy jego gniew rozszerzy się na innych żołnierzy? Jak zachowa się wojsko podczas manifestacji? W tej chwili wszystko jest możliwe...

Express Biedrzyckiej – Iwona Hartwich: PiS nie cierpi niepełnosprawnych. Trzymam kciuki za kobiety
Najnowsze
KOMENTARZE