Marianna Schreiber mówi o końcu małżeństwa. Jednoznaczna deklaracja

2021-09-26 19:45
Marianna Schreiber
Autor: INSTAGRAM Marianna Schreiber

Czarne chmury zawisły się nad małżeństwem Łukasza (34 l.) i Marianny (28 l.) Schreiberów! Jak donosi „GW”, młody i dynamiczny minister w rządzie PiS za zasługi dla partii ma zostać oddelegowany do Brukseli na europosła. Co na to jego żona? – Dla małżeństwa jest to sprawa, jak dla mnie, przegrana. Tym bardziej w takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy akurat my. Albo jest się razem, albo wcale – deklaruje piękna pani Marianna.

Czyżby Łukasz Schreiber odwdzięczył się swojej żonie pięknym za nadobne? Przypomnijmy, że 28-latka zyskała ogólnopolską sławę po tym, jak bez wiedzy męża wzięła udział w popularnym programie dla początkujących modelek. Okazuje się, że żona ministra PiS nic nie wie, by jej mąż miał zostać wystawiony na listach do europarlamentu. – Mąż nie będzie kandydował w wyborach do europarlamentu. Gdybym miała się gdzieś wyprowadzać, to myślę, że mąż dałby mi znać. Ale proszę upewnić się w środowisku politycznym – mówi zdziwiona pani Marianna.

>>>Nagie zdjęcia Marianny Schreiber! Tak zareagował jej mąż - minister PiS

Ostatnie tygodnie bardzo nadwyrężyły małżeństwo Shreiberów. Kilka dni temu pani Marianna wrzuciła do sieci notatkę, w której przyznaje się do bycia „współczesną niewolnicą”, a także pozowała z gadżetami do seksu sado-maso. Jednak wyzwolona kobieta wciąż wierzy, że jej małżeństwo przetrwa ciężki czas. – Łukasz to miłość mojego życia. To nie jest nasz pierwszy kryzys. I zawsze wychodziliśmy z nich silniejsi – deklaruje Schreiber.

>>>Kim jest Marianna Schreiber? Żona ministra PiS ma dziesiątki prawie NAGICH zdjęć [GALERIA]

>>>Marianna Schreiber masakruje Czarnka! "Uważam, że bycie normalnym..."

Marianna Schreiber pręży się nad morzem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE