To już KONIEC współpracy Kosiniaka-Kamysza i Kukiza! Klamka zapadła

2020-11-26 18:12 SAN
Paweł Kukiz, Władysław Kosiniak-Kamysz
Autor: EAST NEWS Paweł Kukiz, Władysław Kosiniak-Kamysz

Wygląda na to, że nic nie trwa wiecznie. A na pewno wiecznie nie trwała przygoda Pawła Kukiza i Koalicji Polskiej w ramach porozumienia z PSL. Były kandydat na Prezydenta RP Paweł Kukiz poinformował lakonicznie o tym, że polityczna miłość z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem to przeszłość. W rozmowie z PAP lider Koalicji Polskiej Paweł Kukiz wyjawił tę informację bez ogródek. Co z tego wyniknie? Zapewne czas pokaże.

Paweł Kukiz nie ma szczęścia do koalicji. Niegdyś wspaniały muzyk, dziś polityk, który mimo wielu upadków nadal wstaje. Podnosi się, otrzepuje kurz i walczy dalej. Po tym jak doszło do rozłamu Kukiz'15 wydawało się, że Paweł Kukiz otarł łzy i znalazł swoją przystań w ramach PSL-Koalicji Polskiej. Nic bardziej mylnego! Na Twitterze PAP pojawiła się informacja, która rzuca światło na obecną sytuację polityczną Kukiza. "Paweł Kukiz: decyzją Rady Naczelnej PSL klub Koalicja Polska podziękował nam za współpracę" - czytamy na Twitterze PAP. Czy to ostateczna decyzja? 

Internauci bezlitośnie skontrowali polityka odpowiadając na tweet PAP. "Bardzo dobrze, i tak długo cię tam tolerowali" - napisał jeden z użytkowników Twittera Dawid. 

Najnowsze
KOMENTARZE