Tak przechwytuje się polityków z innych partii! KARCZEWSKI zdradza tajemnice [WIDEO]

2019-11-08 15:20 LIKP, KS
Z wizytą w domu Stanisława Karczewskiego
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Z wizytą w domu Stanisława Karczewskiego

Już wiadomo, że kandydatem opozycji na marszałka Senatu będzie Tomasz Grodzki. Mało znany dotychczas polityk niespodziewanie ma ogromne szanse na to, by stać się trzecią osobą w państwie. Wygląda jednak na to, że to nie koniec walki o wyższą izbę parlamentu. W programie "Politycy od kuchni" o politycznej... kuchni opowiedział Stanisław Karczewski.

Dziennikarze "Super Express" Kamil Szewczyk i Piotr Lekszycki wprost zapytali marszałka Senatu o to, czy PiS będzie miał większość w Senacie. Jego odpowiedź zadziwia. - Jak nie będzie 12 listopada, to będzie później - przyznał. - Polityka jest żywa. Tutaj są możliwe zmiany - dodał i szczerze zdradził, że PiS będzie dążył do tego, żeby mieć większość. - Jak będziecie nad tym pracować? - spytali dziennikarze. - Pracować ciężko - tajemniczo odparł Karczewski, ale zastrzegł przy tym, że on z politykami opozycji na temat transferów nie rozmawia.

ZOBACZ PROGRAM "POLITYCY OD KUCHNI" ZE STANISŁAWEM KARCZEWSKIM

A jak generalnie wyglądaja takie rozmowy o zmianach barw partyjnych? - Oczywiście rozmawia się o przyszłości, czy będę na liście, na co mogę liczyć w przyszłości, jak mogę wspierać "dobrą zmianę"... Tak się rozmawia - ujawnił Karczewski, ale szczegółów takich negocjacji zdradzić nie chciał...

Najnowsze