To nie żart! Takiej MUZY słucha Jarosław Kaczyński. Trudno w to uwierzyć! [TYLKO U NAS]

2020-09-27 12:41 Piotr Lekszycki, Kamil Szewczyk
Teczki Kaczyńskiego
Autor: Tomasz Radzik Teczki Kaczyńskiego

O gustach Jarosława Kaczyńskiego raczej się nie rozmawia. Wiadomo, że prezes PiS kocha koty, lubi piwko, a w telewizji nocami śledzi zawody rodeo. A co z muzyką? Jakie zespoły lubi Jarosław Kaczyński? Jakie kawałki są na top liście szefa Prawa i Sprawiedliwości? O muzycznych preferencjach Kaczyńskiego w programie "Polityczny spacer" powiedział jego wieloletni asystent i dyrektor jego biura poselskiego Radosław Fogiel, który sam jest fanem metalu.

Wicerzecznik PiS i poseł tej partii Radosław Fogiel to miłośnik ciężkich brzmień. Lubi takie kapele jak Iron Maiden czy Metallica. Jarosławowi Kaczyńskiemu jednak takiej muzyki nie odważył się puścić. - Wydaje mi się, że gusta muzyczne mamy nieco inne - stwierdził z uśmiechem Fogiel. Jakiej muzy zatem słucha Jarosław Kaczyński? Czy - jak przystało na starszego intelektualistę - preferuje muzykę klastyczną? Okazuje się, że nie tylko. - Kiedyś mówił pan prezes, że bardzo lubi U2 - ujawnił Fogiel w rozmowie z Piotrem Lekszyckim i Kamilem Szewczykiem w programie "Polityczny spacer". Aż trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę to, że lider U2 Bono swego czasu mocno podpadł PiS.

ZOBACZ, CO FOGIEL MÓWIŁ O KACZYŃSKIM W PROGRAMIE "POLITYCZNY SPACER".

Polityczny spacer - Radosław Fogiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przypomnijmy, ze kilka lat temu Bono fotografował się z Donaldem Tuskiem, a podczas koncertu w Amsterdamie grzmiał ze sceny, uderzając w Polskę pod rządami PiS. - Naszym polskim braciom i siostrom odbierana jest demokracja!- krzyczał lider U2... 

ZOBACZ TAKŻE: Tajemnice pani Basi od Kaczyńskiego. Prawda ZASKAKUJE. Wszystko JASNE [WIDEO]

Bono kończy 55 lat
Autor: fot. BULLS