To się dopiero wścieknie! Amerykański gigant ZAWIESZA Ziemkiewicza! Za co?!

2020-11-22 19:46 ddp
Rafał Ziemkiewicz
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SE

A to niespodzianka! Dziennikarz i pisarz Rafał Ziemkiewicz znany z ostrego języka i niepoprawności politycznej podpadł Twitterowi! Na tym popularnym portalu społecznościowym obserwuje go ponad 200 tys. osób. Ale czeka ich niespodzianka! Konto Ziemkiewicza zostało "tymczasowo ograniczone". Co się stało? Czym podpadł prawicowy dziennikarz?

Ziemkiewicz swoje konto zachował, ale nałożono na niego ograniczenia. Po wejściu na jego profil widać, że jego widoczność została ograniczona.

"Uwaga: to konto zostało tymczasowo ograniczone. To ostrzeżenie oznacza, że za pośrednictwem tego konta miała miejsce jakaś nietypowa aktywność. Czy na pewno chcesz zobaczyć to konto?” - brzmi komunikat. Dopiero po kliknięciu zgody można zobaczyć zamieszczane na koncie dziennikarza treści. Dlaczego tak się stało? Nie wiadomo, sam Ziemkiewicz na razie tego nie skomentował. To jednak nie pierwszy w ostatnich dniach przypadek, gdy media społecznościowe ograniczają działalność polityków w cyberprzestrzeni. 

13 listopada, w piątek, Facebook nagle zablokował stronę Janusza Korwin-Mikkego. Poseł zgromadził aż 770 tys. obserwujących go osób. Jego fanepjdż ni z tego, ni z owego został wyłączony. 

"Z kompletnie niezrozumiałych powodów Faszyści&Bolszewicy usunęli mi stronę" - napisał wtedy polityk. Jego konto nie zostało reaktywowane. Teraz ograniczony został Rafał Ziemkiewicz.

Express Biedrzyckiej - Leszek Miller: Jedną nogą jesteśmy już poza Unią
KOMENTARZE