Tomasz Lis gwałtownie wypalił. Zwyzywał rząd i naubliżał premierowi

2021-07-27 16:34
Tomasz Lis
Autor: AKPA Tomasz Lis

Tomasz Lis znany jest ze swojego ciętego języka. Z chęcią dzieli się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem Twittera. To właśnie tam możemy znaleźć najbardziej pikantne wypowiedzi dziennikarza dotyczące obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Dziś jednak zaskoczył wyjątkowo. Opublikował tłita, w którym wprost ubliża premierowi i używa ostrych słów wobec rządu.

Tomasz Lis korzystając z okazji, porównał igrzyska w Tokio do polskiej sceny politycznej. Niestety Polakom nadal nie udało się zdobyć żadnego medalu. Wg naczelnego Newsweeka, Polska miałaby szansę na podium, "gdyby tylko na igrzyskach były inne konkurencje- najgłupsi rządzący, najbardziej kłamliwy premier, najbardziej nepotyczna władza, największa pogarda dla praworządności, największa nienawiść do mniejszości". - Inne konkurencje i złoto idziecie do złota - dodał dziennikarz. To nie pierwszy raz, gdy używa tego rodzaju porównań i w dość kontrowersyjny sposób ocenia działania rządu. Na odpowiedzi dot. tłita, długo nie trzeba było czekać. 

- Proponowałbym jeszcze: najbardziej zadufani i kłamliwy dziennikarze - odpisał użytkownik Twittera. 

- Mieszanie polityki ze sportem - cudowne i bardzo dojrzałe - napisał inny internauta. 

Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: Rząd robi ludzi w konia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE