Tomasz Lis nie mógł dłużej milczeć! Wyjawił prawdę o swoim zdrowiu, fani w szoku

2021-06-29 12:02
Pilny apel Tomasza Lisa. Sprawa jest poważna!
Autor: AKPA Pilny apel Tomasza Lisa. Sprawa jest poważna!

Tomasz Lis przeszedł przez okropny dramat. Dwukrotnie przeszedł udar mózgu, jednak nie poddał się i po długiej rekonwalescencji udało mu się wrócić do formy. Wielokrotnie pokazywał na swoim Twitterze zdjęcia, na których widać, że wrócił między innymi do biegania. Tomasz Lis się nie oszczędzał, pokonując imponująco długie trasy. Fani zaczęli się martwić, czy aby na pewno dziennikarz nie robi sobie krzywdy, a jakiś później media przekazały niepokojące informacje. Teraz publicysta postanowił przerwać milczenie i powiedzieć, jak jest naprawdę z jego zdrowiem.

Tomasz Lis z pewnością może inspiracją dla ludzi po podobnych przeżyciach. Ostatnio jednak media przekazały wieści, jakoby stan dziennikarza znów miał się pogorszyć. Powodem miało być przepracowywanie się publicysty, który poczuł się na tyle dobrze, by znów rzucić się w wir pracy. Pojawiły się nawet spekulacje, że Tomasz Lis rozważa porzucenie prowadzenia programu w Internecie. Fani z pewnością byli ogromnie zmartwieni. Dziennikarz nie mógł dłużej milczeć i postanowił odnieść się do plotek na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Ujawnił, jak naprawdę się czuje.

Nie przegap: Tomasz Lis nie wytrzymał. Padły przykre słowa o chorobie, "Niesmaczne i paskudne"

- Jeden z internetowych portali napisał dziś o pogorszeniu stanu mojego zdrowia  i moim zasłabnięciu. Kompletne brednie. Widzę co wyrabiają niektóre portale i już nic nie powinno mnie dziwić, a jednak publikowanie kłamstw o czyimś zdrowiu bez próby weryfikowania tego to szok – napisał.

Zobacz: Fani martwią się o Tomasza Lisa! Pokazał, w jakiej jest kondycji po dwóch udarach

Jak widać, Tomasz Lis czuje się dobrze. Wielu użytkowników poczuło ulgę. Powiedziałbym raczej, że publikowanie kłamstwa bez weryfikowania tego to szok; Też się nabrałam i się zdenerwowałam; Tak czy inaczej, niech się Pan nie daje; Cieszę się, że to nieprawda – czytamy w komentarzach.

Sonda
Cenisz Tomasza Lisa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE