Córka Tomasza Lisa, Pola Lis, na "Gali Mistrzów Sportu" z tatą. To kopia Kingi Rusin!

2022-01-09 11:32
 Pola Lis, Tomasz Lis
Autor: AKPA Pola Lis, Tomasz Lis

Tomasz Lis, redaktor naczelny Newsweek Polska, pojawił się na „Gali Mistrzów Sportu” ze swoją starszą córką, Polą Lis. Córka znanego dziennikarskiego celebryty wybrała kreację w której gustują dojrzalsze panie. Trzeba przyznać, że córka Lisa jest bardzo podobna do swojej mamy, Kingi Rusin. To jej kopia!

Na wielkiej gali to ojciec był osobą towarzyszącą Poli, a nie odwrotnie. Od kilku miesięcy starsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa pracuje w Przeglądzie Sportowym. 25-latka była ubrana w czarną, obcisłą kreację do kostek, z wycięciem, które mimo długości odkrywa znacznie mniej niż tzw. śmiały dekolt. Pola Lis wyglądała bardzo atrakcyjnie, chociaż krój i kolor sukni preferują zwykle znacznie starsze panie. Taka kreacja sprawia, że młode kobiety wyglądają, jak w scenicznym przebraniu.

Anita Werner nigdy tak się nie pokazuje na wizji! Została przyłapana. Zdjęcie w sieci

Pola Lis w przeciwieństwie do częściej pojawiającej się na plotkarskich portalach Igi nie zajęła się modelingiem. Krytycy z mediów społecznościowych odezwali się w jej sprawie wtedy, kiedy dostała posadę w poczytnym „Przeglądzie Sportowym” - dzienniku, którego pierwszy numer ukazał się jeszcze za sanacji. Gdy wiadomość o tym gdzie pracuje Pola była publicznie krytykowana, jej ojciec odpowiedział jednemu z blogerów: „odczep się od mojej córki, bolszewicki pętaku”. Tomasz Lis nie kryje się z wielkim przywiązaniem do obu swoich córek. Jego wypowiedzi o nich i wpisy w mediach społecznościowych są pełne dumy i ojcowskiej miłości. Na „Gali Mistrzów Sportu” to piękna Pola budziła zainteresowanie fotoreporterów, a Tomasz Lis pozostawał w jej cieniu.

Sonda
Czy Tomasz Lis jest dobrym dziennikarzem?
Futbologia gala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE