Trudne pytanie o spanie z żoną. Marszałek Grodzki WYBRNĄŁ mistrzowsko [POLITYCY OD KUCHNI]

2019-11-17 15:30 LIKP, KS
Marszałek senatu Tomasz Grodzki w swoim pokoju w hotelu sejmowym
Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SUPER EXPRESS Marszałek senatu Tomasz Grodzki w swoim pokoju w hotelu sejmowym

Tomasz Grodzki niedawno został trzecią osobą w państwie. Z tego powodu znacznie wzrosła jego popularność. Marszałek Senatu musi mierzyć się nie tylko z trudnymi pytaniami dotyczącymi twardej polityki, lecz także tymi, które związane są z życiem prywatnym. W programie "Politycy od kuchni" polityk został zapytany o spanie z żoną. Zobacz, jak mistrzowsko wybrnął z tego pytania.

Tomasz Grodzki pokazał Piotrowi Lekszyckiemu i Kamilowi Szewczykowi swój pokój, który zajmuje w hotelu poselskim. Marszałek Senatu nie chce wprowadzać się do rządowej willi, mimo że z racji swojej funkcji mógłby to zrobić. Grodzki jednak podkreśla, że blichtr go nie kusi. Do hotelu w odwiedziny przyjeżdża czasami żona marszałka. Gdzie wówczas śpi? Grodzki ujawnił to w programie "Politycy od kuchni".

ZOBACZ PROGRAM "POLITYCY OD KUCHNI" Z TOMASZEM GRODZKIM

Dziennikarze spytali polityka o to, czy śpi razem z żoną. Wiele osób na jego miejscu by się zaczerwieniło. Grodzki jednak wybrnął mistrzowsko. - Spokojnie. Po trzydziestu kilku latach małżeństwa poradzimy sobie. Zostawmy tutaj zasłonę milczenia - odparł, szeroko się uśmiechając, marszałek Senatu.

Najnowsze