Trzaskowski założy z Biedroniem partię?! Ujawniamy kulisy ich tajnego spotkania!

2021-02-26 5:05 ks
Trzaskowski Biedroń
Autor: WZIONTEK/GADOMSKI Trzaskowski Biedroń

Czyżby szykowała nam się nowa siła na scenie politycznej?! Jak ustalił „Super Express”, we wtorkowy wieczór doszło do tajnego spotkania Rafała Trzaskowskiego (49 l.) z Robertem Biedroniem (45 l.). Temat rozmowy? Nieoficjalnie wiemy, że politycy dyskutowali o wspólnym centrowo-lewicowym projekcie bez udziału konserwatystów z Platformy Obywatelskiej.

Warszawski ratusz, późny wieczór. Do prezydenta stolicy i jednego z liderów PO Rafała Trzaskowskiego przyjeżdża europoseł Wiosny Robert Biedroń. Politycy znają się od lat, świetnie się dogadują. Po krótkiej wymianie uprzejmości rozmowa schodzi na tematy czysto polityczne. - Spotkanie dotyczyło m.in. projektu centrowo-lewicowego obydwu polityków. Albo w ramach ruchu Rafała lub całkowicie nowego bytu, ale bez udziału konserwatystów z PO, głównie senatorów, ale i posłów. Chcemy postawić na takie kwestie, jak aborcja, wolność, prawa kobiet, Unia Europejska etc. – opowiada nam nasz informator. Eksperci nie mają wątpliwości, że spotkanie obydwu tak ważnych polityków to początek budowania czegoś nowego na opozycji. - To może być próba budowania w kontrze do Hołowni i do konserwatystów z PO centrowo - lewicowego projektu. Pytanie, czy wobec tego Biedroń powoli odchodzi od projektu skupionego wokół Czarzastego i Zandberga. I to jest ciekawe, co się wykluje z tych rozmów – komentuje nam prof. Kazimierz Kik (74 l.), politolog.

NIE PRZEGAP: Przemysław Czarnek poniżony przez zwykłego nauczyciela! Publicznie narobił mu obciachu. Kuriozalna sytuacja!

Super Raport 25.02 (Goście: Paweł Kowal - KO, Michał Woś - Solidarna Polska, wiceminister sprawiedliwości oraz Artur Dziambor - Konfederacja)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze