Trzaskowski nie zostawia suchej nitki na PiS. Broni fryzjerów

2021-08-03 20:07
Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy
Autor: Marcin Wziontek/Super Express Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy

Od dawna wiadomo, że politycy związani z PO nie przepadają za prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. W przekonaniu o tym umocnił widzów TVN24 prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który gościł w tej stacji. Poza krytyką szefa PiS, Trzaskowski odniósł się także do kondycji PO, która zdaniem wielu była na straconej pozycji. Obecnie wiele się zmienia.

Od kilku dni jednym z głównych tematów są podwyżki dla parlamentarzystów. W programie TVN24 Rafał Trzaskowski odniósł się do wspomnianej kwestii. Zdaniem prezydenta Warszawy pomysł PiS do trafnych nie należy. - Nieprawdopodobna hucpa rządzących, dlatego że przecież chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby odwrócić uwagę od tego tzw. Polskiego Ładu. Tego wielkiego oszustwa, które PiS nam wszystkim szykuje, bo w jego wyniku bardzo wielu z nas straci dużo pieniędzy i to wcale nie krezusi, tylko fryzjerzy i fryzjerki, taksówkarze. pielęgniarki na kontraktach. To się dzisiaj szykuje, to PiS szykuje. Jeszcze za to wszytko zapłaci samorząd - powiedział Trzaskowski. 

Prezydent stolicy odniósł się także do prezesa PiS. - Jarosław Kaczyński to jest największy cynik w tym kraju - stwierdził Trzaskowski.

Polityk ustosunkował się także do obecnej sytuacji w PO. - należy się cieszyć z tego, że Platforma jest dzisiaj mocniejsza, natomiast nie wystarczą tylko i wyłącznie przepływy w ramach opozycji - powiedział.

Trzaskowski był również pytany o inicjatywę Campus Polska Przyszłości i czy zamierza zaprosić na to wydarzenie Donalda Tuska. - Tak, już zaprosiłem, pracujemy tylko nad szczegółami - odpowiedział, dodając, że Tusk zgłosił przyjazd.

Super Raport 23.07 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL - KP; dr Małgorzata Bonikowska - prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE