Trzaskowski z MOCNYM planem po wyborach. Zdradził, co zrobi

2020-07-12 21:12 Łukasz Maziewski
Rafał Trzaskowski w Rybniku
Autor: Facebook.com/Rafał Trzaskowski

- Jestem absolutnie przekonany, że zwyciężymy - powiedział Rafał Trzaskowski w swoim przemówieniu po ogłoszeniu wyników drugiej tury wyborów prezydenckich. - Zacznę od tego, że chciałem podziękować mojej żonie, Małgosi. Chciałem bardzo podziękować swoim dzieciom, Oli i Stasiowi i całej swojej rodzinie - powiedział kandydat Koalicji Obywatelskiej.

- Jestem przekonany, że jak policzymy głosy, to zwyciężymy - zapowiedział urzędujący prezydent Warszawy. Dodał, że "jest przekonany", że "będzie dobrze". Mówił o wyborcach, którzy dali nadzieję na Polskę "otwartą i tolerancyjną". Rafał Trzaskowski podziękował również wszystkim swoim wyborcom.

- Dziękuję Panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, że prowadził tę kampanię, żałuję, że nie udało nam się spotkać - stwierdził prezydent miasta stołecznego. 

- Udało nam się wszystkim stworzyć nadzieję - przekonywał. Podziękował także za "za dwa miliony oddanych głosów, za setki spotkań i za tę energię" swoich wyborców. 

Rafał Trzaskowski nie szczędził gorzkich słów swoim przeciwnikom, skrytykował m.in. TVP, mówiąc, że jego oponenci "mieli tonę pieniędzy i mieli manipulację". Dodał, że jego obóz "miał społeczeństwo obywatelskie".

- Cokolwiek się stanie, będziemy dalej walczyć o konstytucję, o wolne sądy - powiedział Rafał Trzaskowski.

Wybory 2020. Tak głosował Trzaskowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze