WYBORY. Trzaskowski skarży się na Andrzeja Dudę. "Krzyczy na nas"

2020-06-30 21:54 SAN
Wybory 2020 Rafał Trzaskowski i żona oddali głosy
Autor: Marek Zieliński Wybory 2020 Rafał Trzaskowski i żona oddali głosy

Kampania prezydencka wkracza w ostateczną fazę. Ubiegający się o fotel Prezydenta RP Rafał Trzaskowski postanowił dziś odwiedzić Chojnice. Podczas spotkania z mieszkańcami Trzaskowski odniósł się do swojego kontrkandydata Andrzeja Dudy oraz podziękował Szymonowi Hołowni. Czy obaj panowie nawiążą współpracę?

Trzaskowski podziękował Szymonowi Hołowni za zmobilizowanie do udziału w głosowaniu osób, które do tej pory nie uczestniczył w wyborach. – Zgadzam się z postulatami, które pan zaproponował – będą częścią mojego programu – powiedział.

Prezydent Warszawy odniósł się także do Andrzeja Dudy nawiązując do debaty przedwyborczej. - Panie prezydencie, porozmawiajmy, ale nie w TVP Info, nie róbmy kolejnej ustawki, tylko po prostu szczerze porozmawiajmy o przyszłości – zaapelował. – Dzisiaj prezydent, zamiast jasno powiedzieć, co chce zrobić jutro, zamiast zadawać rządzącym trudne pytania – jeździ po Polsce, krzyczy na nas, wszystko ma wyuczone i przygotowane przez partyjnych kolegów – kontynuował Trzaskowski. Ciekawe, czy Andrzej Duda odniesie się do zastrzeżeń ze strony prezydenta Warszawy? Zapewne niebawem przekonamy się, czy PAD ustosunkuje się do zaczepnej wypowiedzi prezydenta Warszawy. 

Super Raport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze