Trzaskowski wieszczy czarną przyszłość Kaczyńskiemu. Nie będzie miał do kogo zadzwonić...

2020-07-04 18:11 Adam Brzozowski
Tajny plan Kaczyńskiego: stan wyjątkowy by zatrzymać Trzaskowskiego
Autor: EAST NEWS Tajny plan Kaczyńskiego: stan wyjątkowy by zatrzymać Trzaskowskiego

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta odwiedza kolejne miasta i w swoich wypowiedziach dokucza prezesowi PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu. Zarzuca mu przede wszystkim to, że uzależnił od siebie prezydenta Andrzeja Dudę i o wszystkim decyduje. Kolejny zarzut: Kaczyński poucza nas czym jest rodzina i patriotyzm.

– Prezydent Lech Kaczyński był niezależny, miał kręgosłup. Pozostaje pytanie, czy prezydent Duda potrafi powiedzieć coś dobrego o swoich konkurentach politycznych – powiedział Rafał Trzaskowski podczas popołudniowego wiecu w Częstochowie, zarzucając konkurentowi zależność od szefa PiS.

– Wyobraźcie sobie poniedziałek po wyborach, że budzimy się i nie ma Jarosława Kaczyńskiego. Wyobraźcie sobie sytuację w której Jarosław Kaczyński długo śpi, bo nie ma do kogo zadzwonić z pomysłami i rozkazami. Czyż to nie byłby piękny dzień, w którym nie ma już rozkazów, nie ma kogoś, kto zjadł wszystkie rozumy i próbuje nas pouczać o tym, czym jest rodzina i patriotyzm? – spytał zgromadzonych Trzaskowski.

Kandydat KO zapowiedział, że będzie niezależnym prezydentem, a pracownicy jego kancelarii będą musieli złożyć legitymacje partyjne.

Przeciwnik KO demoluje banery Trzaskowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.