Donald Tusk bez prawa jazdy w partyjnej limuzynie. Przyłapany. Zdjęcia

2021-11-25 17:54
Donald Tusk w Warszawie
Autor: PAPS Donald Tusk w Warszawie

Po szaleńczym rajdzie przez niewielkie Wiśniewo Donald Tusk (64 l.) dostał mandat, punkty karne i stracił prawo jazdy na trzy miesiące! Z fotela kierowcy musi więc przesiąść się na miejsce pasażera. Wcześniej oczywiście przysługiwał mu partyjny kierowca, ale polityk nie nadużywał jego usług, bo lubił sam prowadzić samochód. Teraz będzie zmuszony do korzystania z kierowcy. Nam dało się przyłapać Tuska wraz z kierowcą.

Donald Tusk po tym, gdy w sobotę stracił prawo jazdy, zaszył się w domu. Dopiero w środę przyjechał do Warszawy na spotkanie z przedstawicielami Rady Medycznej. Do stolicy przybył pociągiem i sam przyznał, że miał czas na przemyślenia swojego zachowania. Po intensywnym dniu pracy Tusk dopiero późnym wieczorem opuścił siedzibę PO w towarzystwie m.in. wiceprzewodniczącego partii Borysa Budki (43 l.). Na ulicy czekał na niego kierowca. Poprowadził byłego premiera do auta, otworzył mu drzwi w luksusowej limuzynie i pilnował, by polityk czuł się jak najbardziej komfortowo. Pytany o kierowcę dla Tuska, sekretarz generalny PO Marcin Kierwiński (45 l.) przyznał: - Sądzę, że przy okazji oficjalnych spotkań premier będzie korzystał z kierowcy, natomiast, uspokajam wszystkich, do poruszania się w Warszawie, bardzo często wybiera hulajnogę, albo po prostu spacer - powiedział w "Expressie Biedrzyckiej". I faktycznie, na naszych zdjęciach widać, jak polityk wysiada z eleganckiego auta i dalej rusza przed siebie piechotą. W najbliższym czasie to będzie z pewnością częsty widok. 

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ DONALDA TUSKA I KIEROWCY. ZOBACZCIE KONIECZNIE!

CZYTAJ >>>Niewiarygodne, jak teściowa Kasi broni Donalda Tuska po tym, jak zabrano mu prawko. Biblijny cytat

Sonda
Czy Donald Tusk powinien zrezygnować z szefowania w PO po pirackim rajdzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE