Tusk ma 64. urodziny. Nie uwierzysz, jaki był z niego przystojniak. UWAGA! Mamy zdjęcia

2021-04-22 6:30
Donald Tusk
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Donald Tusk

Donald Tusk 22 kwietnia skończył 64 lata. To wyjątkowy dzień, w którym warto powspominać przeszłość oraz długą drogę, jaką przeszedł. Nie zawsze było łatwo, jednak nie zabrakło też sukcesów na koncie polityka. Uwagę zwracają jednak początki jego kariery. W młodości były premier wyglądał naprawdę niesamowicie! Ciężko było się nie zakochać. Zobaczcie w naszej galerii, czy bardzo zmienił się od tamtego czasu.

Donald Tusk przyszedł na świat 22 kwietnia 1957 roku w Gdański jako syn Donalda i Ewy Tusków. Ojciec był stolarzem i nie rozpieszczał syna. Z relacji polityka wynika, ze nie stronił od bicia. Mężczyzna zmarł w wieku 42 lat. Z kolei matka była sekretarką na gdańskiej Akademii Muzycznej. Po śmierci męża samotnie wychowywała dwoje dzieci. Ponownie wyszła za mąż dopiero, gdy jej pociechy były już dorosłe. Od tamtych chwil minęło już mnóstwo czasu, a życie Donalda Tuska z pewnością potoczyło się w sposób, którego sam nie mógł przewidzieć. Z okazji urodzin przypominamy, jak potoczyło się jego życia.

Nie przegap: Nie uwierzysz, z kim Ewa Kopacz kumplowała się jeszcze przed katastrofą smoleńską! Ale szycha

Donald Tusk w młodości

Aż ciężko uwierzyć, jak Donald Tusk wyglądał w latach 90., gdy dopiero rozpoczynał karierę polityczną. Na zdjęciu widać, ze mógł się pochwalić bujną czupryną. Kędzierzawe włosy z pewnością były jego znakiem rozpoznawczym. Trzeba przyznać, ze wyglądał bardzo dobrze zwłaszcza, ze dbał o kondycję i mógł się pochwalić szczupłą sylwetkę. Chcecie zobaczyć na własne oczy? Zobaczcie naszą galerię.

Zobacz: Jarosław Gowin idzie do Donalda Tuska?! Rząd PiS zawisł na włosku! Wybory za chwilę?

Zobacz jak szczepią się politycy. Tusk chce wbić igłę Kaczyńskiemu. Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE