Tusk ogolił się dla Trzaskowskiego

2020-06-06 5:43 ełem
Tusk ogolił sie dla Trzaskowskiego
Autor: PAP

Wybory prezydenckie w Polsce. Kampania wyborcza zmienia ludzi. Także Donalda Tuska, zaledwie trzy dni temu zaskoczył, pokazując w mediach społecznościowych zdjęcie dalekie od jego znanego, zadbanego wizerunku. Teraz jednak sprawy wróciły na odpowiednie tory i to za sprawą Rafała Trzaskowskiego.

Na jednym ze zdjęć, jakie Donald Tusk, zamieścił w mediach społecznościowych nie przypominał samego siebie: poszarzały, z oznakami zmęczenia, z zarostem i rozwichrzonymi włosami. Zakpił z niego m.in. europoeseł PiS, Joachim Brudziński (52 l.) i zaapelował o to, by Tusk umył się i ogolił. Wywołało to zresztą wielkie protesty internautów, którzy pytali dlaczego Brudziński pisze takie rzeczy.

Były premier jednak posłuchał tych rad i szybko wrócił do formy. W czwartek podzielił się zdjęciami z Brukseli, na których znów był politykiem znanym z europejskich salonów. Ogolony, w nienagannie skrojonym garniturze i z ułożonymi włosami. Wszystko po to, by zachęcić do podpisywania list poparcia kandydatury Rafała Trzaskowskiego na urząd prezydenta.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Gość: Kamil Bortniczuk: Jarosław Kaczyński powinien przeprosić

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze