Tusk składa życzenia Trzaskowskiemu. Tego się nie spodziewaliśmy!

2022-01-17 16:33
Donald Tusk, Rafał Trzaskowski
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS, AP Donald Tusk, Rafał Trzaskowski

Cóż za gest lidera Platformy Obywatelskiej! Donald Tusk (64 l.) publicznie uczcił 50. urodziny swego partyjnego kolegi Rafała Trzaskowskiego (50 l.)! Czyżby w krótkim tweecie znajdował się ukryty przekaz?

W świecie aktywnych polityków każda okazja jest dobra, na przedstawienie wyborcom swojej wizji świata. Nie inaczej było w przypadku lidera PO Donalda Tuska, który za pośrednictwem Twittera złożył Rafałowi Trzaskowskiemu życzenia z okazji 50. urodzin. "Drogi Rafale! W kwietniu 2007 roku skończyłem 50 lat. Sześć miesięcy później PiS oddał władzę. Dziś Ty wchodzisz w swoje drugie półwiecze. A jak wiadomo, nie ma przypadków. Są tylko znaki;)", napisał premier polski w latach 2007-2014.

Czyżby Donald Tusk planował uczynić z Rafała Trzaskowskiego premiera po następnych wyborach? Wielu internautów już poczyniło takie spekulacje. Choć nie wszyscy byli zadowoleni, że nawet czyjeś urodziny lider PO musi zamienić w okazję do politycznej agitacji. - Pan to już bez PISu nawet życzeń nie potrafi złożyćnapisał jeden użytkownik Twittera. - To się nazywa zabobon, panie Donku - dodał kolejny. 

Choć zdecydowana większość komentujących post Donalda Tuska życzy spełnienia życzeń lidera PO i rychłego oddania władzy przez PiS. - Oby Pańskie słowa były prorocze, tego nam i Panu Rafałowi Trzaskowskiemu życzę - piszą internauci. 

>>>Ilu Polaków straci na Polskim Ładzie? Przerażające wyniki!

>>>Donald Tusk prognozuje tragedię PiS-u! Kaczyński może się bać takiego scenariusza

Sonda
Czy Jarosław Kaczyński powinien iść na emeryturę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE