Borys Budka ładuje akumulatory. Pręży muskuły aż trzeszczy. Morderczy bieg. A Tusk? [ZDJĘCIA]

2021-07-18 22:07
Tusk wypoczywał, Budka się rozgrzewał
Autor: MARCIN GADOMSKI Tusk wypoczywał, Budka się rozgrzewał

Donald Tusk i Borys Budka mobilizują się przed poniedziałkowym wiecem w Gdańsku. Były premier zebrał siły w Chorwacji, gdzie spędził tygodniowy urlop, a wiceszef PO rozgrzewa się w inny sposób.- Przed nami decydujące starcie z PiS-em. Trzeba być w formie – mówi nam Borys Budka. Sprawdź w naszej galerii, jak przebiegał przygotowania polityka do ważnej misji! Jedno jest pewne - nie oszczędza się!

Borys Budka będzie towarzyszył Donaldowi Tuskowi w Gdańsku, rodzinnym mieście byłego premiera, podczas poniedziałkowego wiecu. Start jest planowany na godzinie 17:00 w centrum, przy pomniku Neptuna. Politycy PO będą zachęcać wyborców do głosowania na Platformę. Jak widać, wiceszef partii poważnie podchodzi do zadania i rozgrzewa się przed ważną misją. - Trzeba być zawsze w formie. Przed nami decydujące starcie z PiS-em, więc trzeba być w świetnej kondycji nie tylko intelektualnej, ale i fizycznej. Ilekroć jestem w Gdańsku, to biegam z moim przyjacielem, byłym posłem PO Adamem Korolem. To zawsze jest wyzwanie, bo on dalej prezentuje iście olimpijską formę – powiedział nam Borys Budka. W naszej galerii zobaczysz, jak polityk zagrzewał się do politycznej walki!

Nie przegap: Tusk pokłócił się z żoną. Wysłał jej 100 róż. Szokująca reakcja Małgorzaty

Spotkanie z mieszkańcami Gdańska jest częścią projektu Kierunek Przyszłość, w ramach którego politycy Platformy Obywatelskiej będą odwiedzać różne części Polski. Jak informuje Wirtualna Polska, w planach mają odwiedzenie między innymi powiat kartuski, słupski, malborski, chojnicki, wejherowski, pucki i starogardzki. Tymczasem senator PO Ryszard Śliwiński jest bardzo optymistycznie nastawiony do wystąpienia Donalda Tuska.

Zobacz: Donald Tusk przeprosił widzów na antenie TVN 24. Nie uwierzysz za co!

- Przez ostatnie kilkanaście dni, czyli odkąd Donald Tusk wrócił na polską scenę polityczną, wielu osobom oczy zaczęły się otwierać. Przy ostatnich skandalicznych zachowaniach rządu i tym, co dzieje się w tzw. Trybunale Konstytucyjnym, ludzie mogą szeroko otworzyć oczy i przestać wierzyć obecnej władzy. Donald Tusk potrafi to przedstawić w krótkich, żołnierskich słowach - mówił w rozmowie z WP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE