Nowe doniesienia o Krzysztofie Skórzyńskim z TVN. Wymyślili mu nową fuchę! Zaskoczenie

2021-10-21 12:03
Krzysztof Skórzyński, Michał Dworczyk
Autor: PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS, Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Krzysztof Skórzyński, Michał Dworczyk

Krzysztof Skórzyński od lat jest związany ze stacją TVN, jednak ostatnio z niknął z anteny. Wszystko przez aferę mailową, z której wynika, że dziennikarz miał pomagać Michałowi Dworczykowi. Co teraz z reporterem?

Krzysztof Skórzyński dołączył do TVN w 2006 roku, a cztery lata później został dziennikarzem „Faktów”, gdzie przygotowywał materiały najczęściej o tematyce politycznej. Od jesieni 2020 roku widzowie mogli oglądać program „Sprawdzam” na antenie TVN24, który prowadził. Wszystko jednak zmieniło się we wrześniu tego roku, gdy w sieci pojawiły się maile, według których reporter miał pomagać Michałowi Dworczykowi w ustalaniu odpowiedzi dla mediów. Choć sam zainteresowany wszystkiemu zaprzeczył i powiedział, ze maili od szefa kancelarii premiera nawet nie czytał, TVN zadecydowało zawieszeniu dziennikarza. Jak się okazuje, stacja podjęła decyzję w jego sprawie. - W związku z wyjaśnieniami uzyskanymi w wewnętrznym postępowaniu redakcyjnym wspólnie z Krzysztofem Skórzyńskim uznaliśmy, że obecnie dziennikarz będzie zajmował się niezwiązanymi z polityką formatami i programami TVN Grupa Discovery – oznajmiono na Twitterze 13 października. Jak ustalił portal Press, Krzysztof Skórzyński zajmie się pracą związaną z Pucharem Świata w skokach narciarskich, które w tym roku po raz pierwszy będą pokazywane na antenie TVN. Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie będzie robić. Okaże się najpewniej 20 listopada, gdy odbędą się pierwsze konkursy.

Zobacz: Grzegorz Braun się doigrał? Zmiany w sejmowym regulaminie, aby się nie wymigał

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak Anita Werner pokazuje kulisy swojej pracy.

Sonda
Oglądasz "Fakty" TVN?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE