TYLKO U NAS! Afera z Niesiołowskim. Chodzi o usługi seksualne [WIDEO]

2019-01-31 9:59
Afera ze Stefanem Niesiołowskim. Chodzi o usługi seksualne
Autor: Tomasz Radzik, Shutterstock

Funkcjonariusze z Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów: Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K., którzy wręczali korzyści posłowi. Okazało się, że posłem, o którym mowa jest Stefan Niesiołowski. "Super Express" dotarł do szczegółów sprawy. Są zaskakujące!

Trzej zatrzymani przez CBA biznesmeni to Bogdan W., Wojciech K. i Krzysztof K. Wszyscy trzej trafią do łódzkiej prokuratury, gdzie zostaną im przedstawione zarzuty. Ale szokujące są kulisy sprawy. Jak dowiedział się "Super Express" w sprawę zamieszany jest poseł Stefan Niesiołowski, z klubu PSL-Unii Europejskich Demokratów, który miał pomagać, zatrzymanym przez Centralne Biuro Antykorupcyjne biznesmenom, w dostarczaniu miału węglowego i fosforytu do zakładów należących do spółki skarbu państwa. Poseł Niesiołowski miał załatwiać biznesmenom wielomilionowe kontrakty, a ci mieli się odpłacać politykowi organizowaniem mu i opłacaniem usług seksualnych. Do tych usług miało dojść około 30 razy. Wielokrotnie dzwoniliśmy do posła Stefana Niesiołowskiego, ale nie odbierał.

W rozmowie z dziennikarzem Radia Plus, Niesiołowski krótko skomentował sprawę: - To klasyczna PiSowska przykrywka, chcą przykryć prezesa tysiąclecia tą sprawą. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE