Uchachana Barbara Nowacka przy kielichu z Nitrasem. Zostali przyłapani

2021-10-22 6:00
Sławomir Nitras i Barbara Nowacka
Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS, MAGDA PASIEWICZ/SUPER EXPRESS, 07PAPARA Sławomir Nitras i Barbara Nowacka

Sławomir Nitras i Barbara Nowacka stacjonowali w sopockim hotelu przy okazji Europejskiego Forum Nowych Idei. Ale nie tylko ideami żyją politycy! Tak było z politykiem PO, który zabrał koalicyjną koleżankę do restauracji. Zabawiał ją przez cały wieczór! Śmiechom nie było końca, a spotkaniu towarzyszyły kolorowe napoje.

Poseł PO zamówił napoje zarówno dla siebie, jak i swojej kompanki z Koalicji Obywatelskiej. W ekskluzywnych wnętrzach restauracji Barbara Nowacka sączyła pomarańczowy płyn przez słomkę, a Nitras, popijając colę ze szklanki do whiskey, umilał jej czas rozmową. Co jakiś czas słychać było rechot. Widać, że w swoim towarzystwie czuli się swobodnie i łączy ich wyjątkowa przyjacielska więź.

>>>Kim jest Sławomir Nitras?<<<

Spotkanie z pewnością należało do udanych, a politycy świetnie się ze sobą bawili. Byli wyjątkowo zrelaksowani i jak widać, nawet po za kwestiami zawodowymi mają dużo wspólnego. – Jestem obecnie na konferencji EFNI w Sopocie. Konferencja, na której jestem, to też spotkania networkingowe, w tym także z innymi osobami z ław poselskich – powiedziała „Super Expressowi” Barbara Nowacka. 

>>>Kim jest Barbara Nowacka?<<<

Express Biedrzyckiej - Barbara Nowacka: Mamy prawo odwoływać się do Lecha Kaczyńskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE