Wypłynęło kłopotliwe nagranie Biedronia z Bosakiem. Szokujące treści!

2021-02-25 8:28
Robert Biedroń
Autor: Twitter Robert Biedroń

Co to ma być?! To już nie pierwszy raz, gdy europoseł Robert Biedroń robi dziwne żarty skierowane w stronę Krzysztofa Bosaka. Po raz kolejny Biedroń zdecydował się na pokazanie kłopotliwego nagranie, które może wkurzyć posła Konfederacji. W materiale padają dziwne pytania. Ci, którzy już je widzieli, turlają się ze śmiechu. Jednak Bosakowi wesoło raczej nie będzie.

Kolejny raz Robert Biedroń pozwolił sobie na żarciki pod adresem Krzysztofa Bosaka. Dosłownie w środku nocy europoseł Biedroń zdecydował się na ujawnienie nagrania, które pojawiło się na Tik Tok i udostępnił je na swoim Instagramie. Co jest na nagraniu? Coś zaskakującego, co może wprowadzić w zakłopotanie polityka Konfederacji. Nagranie przedstawia najpierw Roberta Biedronia i napis z pytaniem: Czy mogę odzyskać swój sweter? Po chwili widzimy Bosaka... w sweterku, bardzo młodego z początków politycznej kariery, a także pytanie: Czy mogę odzyskać swoje dziewictwo? - wypowiedziane damskim głosem. Po chwili znów pojawia się Biedroń, tym razem rozbawiony, a także uśmiechnięty Krzysztof Bosak.

SPRAWDŹ>>>Awantura u Olejnik! Polityk Solidarnej Polski kłócił się z prowadzącą. Dziwne pytania

Ujawniono kłopotliwe nagranie Biedronia z Bosakiem. Ludzie turlają się ze śmiechu

Całe nagranie jest dość kłopotliwe dla posła Konfederacji, bo jednak pokazuje go jako adresata żartu. W tle słychać wesołą melodię, co jeszcze ma podkreślić komiczny charakter dziwnego nagrania. Internauci są jedna zachwyceni: To jest za mocne ze on to wstawia na swój profil XD; O matko, dlatego Pana lubię; Ale mi to humor poprawiło xD. 

OBEJRZYJCIE TO NAGRANIE:

Express Biedrzyckiej - Robert Biedroń: Likwidacja TVP Info to głupi pomysł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE