Nie dasz wiary, ile lat kończy Magda Ogórek! Zobacz jej najseksowniejsze fotki. Robi się gorąco!

2021-02-23 14:15 pmar AS.
Najseksowniejsze zdjęcia Magdaleny Ogórek
Autor: AKPA Najseksowniejsze zdjęcia Magdaleny Ogórek

23 lutego to szczególny dzień w kalendarzu Magdaleny Ogórek. Pochodząca z Rybnika gwiazda TVP, niegdyś rywalka Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich (jako kandydatka SLD), tego właśnie dnia obchodzi swoje urodziny. Piękna prezenterka ewidentnie starzeje się jak wino! Będziecie w szoku, gdy dowiecie się, który raz świętuje dzisiaj swoje urodziny Magdalena Ogórek!

Magdalena Ogórek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVP. W 2015 roku startowała ona w wyborach prezydenckich jako kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej (do czego namaścił ją Leszek Miller). Nie zdobyła wówczas jednak serca Polaków, zajmując raptem 5. miejsce, zdobywając 353 883 głosy, co stanowiło 2,38% głosów ważnych. Następnie już w 2016 roku rozpoczęła pracę w TVP, i od tej pory uważana jest za zwolenniczkę rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Przeczytaj również: Seksbomba SLD pokazała zdjęcie z młodości. Magdalena Ogórek w to nie uwierzy

"Historyk, pasjonatka sztuki, patriotka" - tak pokrótce opisuje się na Instagramie Magdalena Ogórek. Niewątpliwie urodzona w Rybniku kobieta jest jedną z najbardziej charakterystycznych pracowników TVP. Również jej droga zawodowa należy do nietuzinkowych. W 2009 na Uniwersytecie Opolskim Ogórek uzyskała stopień naukowy doktora na podstawie pracy zatytułowanej "Beginki i waldensi na Śląsku i Morawach do końca XIV wieku". Pracowała dzięki temu na uczelniach jako wykładowca. Ma również na swoim koncie liczne epizodyczne role w filmach i serialach. Ponadto przez jakiś czas zatrudniona była w MSWiA oraz była współpracowniczką Grzegorza Napieralskiego (wówczas szefa SLD).

Sprawdź także: Magdalena Ogórek zarabia POTĘŻNE pieniądze w TVP? Borusewicz podał SZOKUJĄCĄ kwotę

W poniższej galerii możecie zobaczyć najseksowniejsze zdjęcia Magdaleny Ogórek

Magdalena Ogórek ma jedno dziecko. Jej córka, Magda, przyszła na świat w 2005. Dziewczynka jest owocem związku Ogórek z jej mężem, Piotrem Mochnaczewskim.

23 lutego Magdalena Ogórek obchodzi urodziny. Aż trudno w to uwierzyć, że to... 42 urodziny gwiazdy TVP, która w zgodnej opinii widzów i internautów cały czas wygląda jakby była młodsza o co najmniej dekadę!

Z okazji swojego święta Ogórek wrzuciła na swojego Twittera trzy zdjęcia pokazujące, jak zmieniała się w swoim życiu. Na pierwszym z nich jest 2-letnim dzieckiem, na drugim 22-letnią nastolatką, zaś trzecia fotografia jest tą aktualną.

Magdalena Ogórek kończy dziś 42 lata
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Magdalena Ogórek kończy dziś 42 lata
Najnowsze