USA. Wygonili reportera TVN z demonstracji. „Won”! Jest nagranie

2021-07-27 11:44
Marcin Wrona
Autor: instagram

Skandal! Reporter stacji TVN okropnie potraktowany! Chodzi o Marcina Wronę, który pod Białym Domem w Waszyngtonie miał relacjonować demonstrację antykomunistyczną, zorganizowaną przez kubańskich amerykanów. Niestety, nie wszystko poszło po myśli dziennikarza. W pewnym momencie protestujący pogonili Marcina Wronę z manifestacji, obrzucając go nieprzyjaznymi okrzykami. Wszystko się nagrało!

Marcin Wrona z TVN z pewnością nie tak wyobrażał sobie ten dzień. Korespondent udał się na antykomunistyczną demonstrację w Waszyngtonie. Jej uczestnicy domagali się od prezydenta Joe Bidena działań przeciw przywódcom komunistycznej Kuby. Niestety, na miejscu dziennikarza TVN czekała niemiła niespodzianka. Jak donosi portal „Salon24”, Wrona został przegoniony przez rozwścieczony tłum, który w jego kierunku krzyczał „fuera”, czyli „won”. Wrona próbował rozmawiać z demonstrantami, ale na nic się to stało. Nie wiadomo, dlaczego uczestnicy manifestacji zareagowali tak alergicznie na Marcina Wronę. Jak przypuszcza „Salon24” mogło być to spowodowane nieprzystającym strojem – w przeciwieństwie do protestujących, dziennikarz TVN był „pod krawatem” i w garniturze. Całe zajście się nagrało, a filmik trafił do sieci.

Przesłuchanie Jakuba Banasia i jego żony Agnieszki w Prokuraturze Regionalnej w Białymstoku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE