Uuu! Kidawa POJECHAŁA po kumpeli Szydło! „ZAKOMPLEKSIONA”. Długo tego nie zapomni

2020-08-04 15:38 CHA
Beata Szydło i Beata Mazurek
Autor: Twitter Beata Mazurek

To już polityczna wojna pań? Małgorzata Kidawa-Błońska nie przebierając w słowach zwróciła się do dobrej koleżanki Beaty Szydło. Wicemarszałek Sejmu zbulwersowała się po wpisie Beaty Mazurek, dotyczącym aktora Janusza Gajosa. Efektem tego jest bardzo zgryźliwy wpis, o jaki Kidawy nikt by nie podejrzewał. Widocznie jednak sprawa nią tak bardzo wstrząsnęła, że nie miała krzty litości dla europosłanki PiS!

- Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części. To jest zbrodnia – to słowa, które w weekend, podczas festiwalu 26. Pol'and'Rock o Jarosławie Kaczyńskim wypowiedział Janusz Gajos. Do ataku natychmiast przystąpiła Beata Mazurek, słynąca z ciętego języka. - Wyraźnie widać, że PRL, "Czterej pancerni i pies" odcisnęły trwały ślad na mózgu Gajosa. Bardzo przekonująco zagrał rolę zdegenerowanego prokuratura w filmie "Układ". Pewnie, to tylko przypadek. A tak po ludzku, insynuacje prostaka – stwierdziła uszczypliwie.

ZOBACZ TEŻ: Janusz Gajos krytycznie o Kaczyńskim. Jego koleżanka wylała mu na głowę wiadro pomyj

Niespodziewanie w obronie aktora stanęła Małgorzata Kidawa-Błońska. Jej słowa Mazurek zapamięta na długo. - Zakompleksiona władza wywołuje falę hejtu na każdego, kto ośmiela się mieć własne zdanie. A PiS nie znosi krytyki. Nie znosi nazywania rzeczy po imieniu. Stąd ich zmasowany atak na Janusza Gajosa. Doskonale wiemy kogo historia dobrze zapamięta. I nie będzie to pani Mazurek – stwierdziła wicemarszałek z PO.

To nie pierwsza odsłona konfliktu pań. Mazurek zawzięcie atakowała Kidawę gdy ta była kandydatką KO na urząd prezydenta.

ZOBACZ TEŻ: Koleżanka Szydło PASTWI SIĘ nad Kidawą-Błońską. POTĘŻNY cios

Robert Winnicki - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze