W PiS aż KIPI! Kaczyński PILNIE wezwał swoich ludzi

2020-05-21 11:25 CHA
Wyrzucają Kaczyńskiego z Nowogrodzkiej
Autor: ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS Wyrzucają Kaczyńskiego z Nowogrodzkiej

Najbliższe tygodnie w polityce będą decydujące. Senat przygląda się ustawie w sprawie organizacji wyborów prezydenckich. Nowa kampania jeszcze nie ruszyła oficjalnie, bo nie ogłoszono jeszcze terminu głosowania. Jednak w sztabach trwa już trwa pełna mobilizacja. Tymczasem Jarosław Kaczyński zarządził pilną naradę w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie.

Tak wielkiego zebrania na Nowogrodzkiej dawno nie było. Naradę zaplanowano na jutro, czyli piątek. Jak wynika z informacji, podanych przez Polską Agencję Prasowej, ma ona się odbyć „wczesnym popołudniem”. Kto weźmie zatem udział w rozmowach? Oprócz kierownictwa partii na czele z prezesem Kaczyńskim i szefa klubu parlamentarnego PiS – Ryszarda Terleckiego, mają to być również szefowie okręgów.

ZOBACZ TEŻ: U Kaczyńskiego to o już raczej jest SKREŚLONY. Człowiek Dudy PODPADŁ jak nikt

To oznacza, że do siedziby PiS zjadą politycy partyjni z całej Polski. Zaproszenie mieli otrzymać z Komitetu Wykonawczego PiS w środę późnym wieczorem. Nie ma wątpliwości, że główną osią rozmów będzie mobilizacja przed wyborami prezydenckimi. Bez mocnego wsparcia lokalnych działaczy, zwycięstwo może się nie powieść. Tym bardziej, że już teraz sondaże pokazują, iż Andrzejowi Dudzie poparcie spada.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Mariusz Sokołowski, były rzecznik KGP: Czasami jest mi wstyd za policjantów
Najnowsze
KOMENTARZE