W swoje urodziny Jarosław Kaczyński wydał szalenie ważne oświadczenie. Nie ma wątpliwości! Rosjanie zaatakowali Polskę

2021-06-18 13:51
Jarosław Kaczyński
Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

W piątek 18 czerwca Jarosław Kaczyński obchodzi 72 urodziny. Służba ojczyźnie nie pozwala prezesowi PiS jednak na tak trywialne czynności jak beztroskie świętowanie! Kaczyński na stronie rządu opublikował tego dnia bardzo ważne oświadczenie skierowane do "urzędników, ministrów, posłów" różnych opcji politycznych. W nadchodzącym czasie mają odwiedzić ich funkcjonariusze policji a wszystko to ma związek z, jak przekonuje Kaczyński, atakiem przeprowadzonym "z terenu Federacji Rosyjskiej"!

Na serwisie Rzeczypospolitej Polskiej zostało w piątek opublikowane "Oświadczenie Wiceprezesa Rady Ministrów Przewodniczącego Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych Jarosława Kaczyńskiego". Dzisiejszy solenizant już na wstępie zdradził niesłychanie poważne dla naszego kraju zagrożenie! - Po zapoznaniu się z informacjami przedstawionymi mi przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Służbę Kontrwywiadu Wojskowego informuję, że najważniejsi polscy urzędnicy, ministrowie, posłowie różnych opcji politycznych byli przedmiotem ataku cybernetycznego - napisał.

Zobacz: Rosjanie zacierają ręce? Te słowa Czarnka i Budy zatrwożyły ekspertów od cyberbezpieczeństwa

Później wcale nie było lepiej. - Począwszy od dzisiaj do osób poszkodowanych w tym ataku oraz potencjalnie narażonym na jego skutki udają się funkcjonariusze Policji z informacją o tym incydencie oraz przedstawiona będzie każdemu poszkodowanemu i potencjalnie poszkodowanemu odpowiednia ścieżka zabezpieczenia elektronicznego poczty email - dodał.

Tak na przestrzeni lat zmieniał się Jarosław Kaczyński. Musisz zobaczyć te zdjęcia

Kaczyński jasno wskazał też, skąd zostaliśmy zaatakowani. - Analiza naszych służb oraz służb specjalnych naszych sojuszników pozwala na jednoznaczne stwierdzenie, że atak cybernetyczny został przeprowadzony z terenu Federacji Rosyjskiej. Jego skala i zasięg są szerokie. Obecnie prowadzone są działania wyjaśniające, ale także zabezpieczające dowody - poinformował wicepremier. - Apeluję do wszystkich o rozwagę i nie wpisywanie się w scenariusz operacji zaplanowanej przeciwko polskim urzędnikom i politykom różnych opcji, której jednym z głównych celów jest uderzenie w polskie społeczeństwo i destabilizacja naszego kraju - dodał alarmująco na koniec.

Kaczyński wszedł na mównicę i nagle zaczął modlitwę w Sejmie. Miał ważny powód

Przypomnijmy: sprawa cyberataków na Polskę zaistniała publicznie w ubiegłym tygodniu. Wówczas szef KPRM Michał Dworczyk oświadczył na Twitterze, że w związku z doniesieniami dotyczącymi włamania na jego skrzynkę email i skrzynkę jego żony, a także na ich konta w mediach społecznościowych, poinformowane zostały stosowne służby państwowe. - Nadal prowadzone są ataki na konta mojej rodziny w różnych kanałach komunikacji, nawet w odniesieniu do moich dzieci - napisał. Podkreślił jednocześnie, że "w skrzynce mailowej będącej przedmiotem ataku hakerskiego nie znajdowały się żadne informacje, które miały charakter niejawny, zastrzeżony, tajny lub ściśle tajny". W środę zorganizowano w tej sprawie niejawne posiedzenie Sejmu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze