Wałęsa dorabia na eksluzywnym statku. Dostaje nawet...100 tys. za godzinę [ZDJĘCIA]

2016-06-21 11:44

Unikalna atmosfera, subtelna mieszanka luksusu, intymności i dobrego samopoczucia". Tak reklamuje się ekskluzywny jacht "Le Boréal", na którym ostatnio wykładał Lech Wałęsa (73 l.).

Były prezydent połączył przyjemne z pożytecznym. Mógł dorobić pokaźną sumę do i tak niemałej emerytury, a przy okazji nie omieszkał sfotografować się ze swoimi fanami i pochwalić się tym w internecie.

Lecha Wałęsa przyznaje, że 5,5 tys. zł prezydenckiej emerytury nie wystarcza mu na utrzymanie domu. Dlatego były lider Solidarności dorabia, jeżdżąc po świecie i udzielając wykładów. Ile za nie dostaje? - To są duże pieniądze. Zaczyna się od 10 tys. dolarów do 100 tys. Za jedną godzinę. To jest kwestia, jak się dogadają - przyznał niedawno Wałęsa.

Przyjmowany jest przy tym ze wszystkimi honorami. Nie inaczej było i tym razem. W weekend prezydent relacjonował na jednym z portali społecznościowych swój wykład, którego słuchali pływający obecnie po Europie Amerykanie, na luksusowym 142-metrowym jachcie "Le Boréal" - najlepszym statkiem wycieczkowym 2010 r. Wałęsa jak zawsze przy tego typu okazjach bardzo chętnie fotografował się z uczestnikami prelekcji.

Czytaj: Jarosław Kaczyński policyjnym śmigłowcem poleciał na grób brata

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE