Wakacje Kasi Tusk. Hotel zwala z nóg. Cena za dobę jak pensja w Warszawie

2021-06-18 6:24
Kasia Tusk
Autor: akpa Kasia Tusk

Taka to pożyje! Kasia Tusk (34 l.) wraz z rodziną udała się na wakacje do przepięknej Toskanii. To już kolejne zagraniczne wakacje „księżniczki Europy” w ostatnich tygodniach. Trzeba jednak przyznać, że to właśnie we Włoszech Kasia może liczyć na prawdziwie królewski wypoczynek. Hotel, w którym Tusk się zatrzymała robi wrażenie. Podobnie jak cena za dobę, która jest horrendalnie wysoka. Tyle wynosi pensja miesięczna (!) w dużym mieście!

Ciężarna Kasia Tusk i jej bliscy zatrzymali się w hotelu, który mieści się w dawnym zamku w pięknej Toskanii. Otoczony gajami oliwnymi i winnicami obiekt robi wrażenie. Jest basen, spa i bujne ogrody. Do tego znakomita (i oczywiście włoska) restauracja, a na życzenie - degustacja słynnych toskańskich win. Ach... Tu można zaznać, co to naprawdę znaczy „dolce vita” (z włoskiego słodkie życie)! Ale uwaga! luksus ma swoją cenę. Jak sprawdziliśmy, za dobę trzeba tu zapłacić ok. 3,4 tys. zł. W sezonie ceny zaś zaczynają się od 6 tys. zł. Trzeba przyznać, że ceny są porażające! Wielu Polaków za tę kwotę musi przeżyć okrągły miesiąc. Z drugiej strony Kasia zaznacza na swym blogu, że udało jej się upolować atrakcyjną cenę. Co ciekawe, córkę Donalda Tuska (64 l.) nie do końca zachwycił hotel. - Mam parę zastrzeżeń do tego miejsca więc jeśli ktoś zdecyduję się wykupić tam nocleg niech nie zwala tego na mnie – stwierdziła na swym blogu, przyznając jednak uczciwie, że toskańskie widoki zapierają dech w piersiach. Jak wygląda hotel? Zobaczysz TU.

Sedno Sprawy - Cezary Tomczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE