Wakacyjna Trasa Dwójki 2020. Gwiazdy przygotowały dla gorzowskiej publiczności coś specjalnego

2020-07-31 14:01 Aleksandra Niedźwiedź
Brat Cleo walczy o zdrowie w szpitalu
Autor: Akpa Brat Cleo walczy o zdrowie w szpitalu

Zapowiada się wyjątkowe show. W najbliższą niedzielę gwiazdy znów porwą nas do tańca. Kolejnym przystankiem Wakacyjnej Trasy Dwójki będzie Gorzów Wielkopolski. Na widzów czeka kilka dodatkowych niespodzianek.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Za nami już pięć odsłon tegorocznej edycji wakacyjnego cyklu koncertowego. Polskie i zagraniczne gwiazdy porwały już do tańca mieszkańców Nowego Targu, Ostródy, Płocka, Żywca i Chełma. Teraz zabawa przeniesie się aż pod niemiecką granicę. W gorzowskim amfiteatrze wystąpią gwiazdy muzyki tanecznej, jak Cleo, Piękni i Młodzi, którzy po raz pierwszy zaprezentują swój nowy singiel, Gromee, Top Girls czy Andre. Nie zabraknie również energetycznych, folkowych brzmień, podczas występu Golec uOrkiestry. Swoje największe przeboje nad Wartą zagrają także: zespół Łzy, Blue Café czy Mateusz Mijal. O dobry nastrój publiczności zadba także satyryk Ryszard Makowski.

Na scenie pojawią się także gwiazdy tańca - Edyta Herbuś i Tomasz Barański - którzy zatańczą do kultowego utworu Dirty Dancing – „Time of my Life”.

Emisja:
Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2020
Niedziela 20.40 TVP 2

Najnowsze