Wałęsa PATETYCZNIE: "Ja, Lech Wałęsa". Przełomowe słowa mają OBUDZIĆ naród. Jak nie, to...

2020-01-19 12:12 LIKP
Lech Wałęsa
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Lech Wałęsa

Były prezydent zerwał się w niedzielny poranek, by obudzić całą Polskę. Dla niego jest to sprawa najwyższej wagi. Jego przejmujące słowa wiele osób odczyta jako przełom. Pytanie, czy Lech Wałęsa jest jeszcze w stanie zmobilizować tłumy. Czy jego słowa - jak to często ostatnio bywa - pozostaną tylko apelem bez odpowiedzi. Co dokładnie napisał Lech Wałęsa?

Te słowa nie są zwykłym wywodem na Twitterze. - Ja, Lech Wałęsa, proszę wszystkich ludzi walczących i budujących w 1980 r. "Solidarność": musimy zrobić wszystko, by jak najszybciej odstawić obecnie urzędujących w obrębie władz .To, co wyprawiają, i jak to wyprawiają. To jest niszczenie naszych osiągnięć i przeciw interesowi Ojczyzny - alarmuje legendarny przywódca "Solidarności". 

ZOBACZ TEŻ: Biskup WKURZONY u Rydzyka. Poszło o PIWO. Nerwowa sytuacja [WIDEO]

Kolejny wpis jest jeszcze mocniejszy. Wałęsa wspomina o "kryterium ulicznym". - Chcą przejąć sądy, by nie dać się rozliczyć za nadużycia .To, co głosi prezydent Duda, premier Morawiecki, to perfidna manipulacja i kłamstwa. Mam nadzieję że rodacy nie nabiorą się i kartką wyborczą to załatwimy i o to Was proszę, jeśli nie to spotkamy się na kryterium ulicznym - grozi były prezydent. 

Najnowsze