Wałęsa WYGRZEBAŁ nagranie z Kaczyńskim! Jest tam też tajemnicza kobieta [WIDEO]

2019-06-07 10:02 Paula
Lech Wałęsa
Autor: Piotr Kowalczyk Skandal wywołał Wałęsa, gdy na jego profilu pojawiło się zdjęcie nieżyjącego Lecha Kaczyńskiego z podpisem: - Smoleński morderca 95 niewinnych osób

Lech Wałęsa przez kilka ostatnich dni żył jeszcze 30. rocznicą częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 roku. W Gdańsku w rocznicę wiele się działo, więc były prezydent i legendarny wódz Solidarności, miał pełne ręce roboty. Ale emocje związane ze świętem najwyraźniej opadły, bo Wałęsa zaczął pokazywać w Internecie różne filmy. Jedno z podanych przez Lecha Wałęsę nagrań wyśmiewa Jarosława Kaczyńskiego. Były prezydent wygrzebał je w sieci.

Lech Wałęsa jest zapalonym użytkownikiem Facebooku, z którego bardzo często korzysta. Publikuje na nim mnóstwo zdjęć z wizyt gości i wywiadów, ale też wygrzebuje nagrania czy grafiki uderzające w PiS. Tak też jest i tym razem. Wałęsa pokazał na swoim koncie, które obserwuje wiele osób, nagranie z Jarosławem Kaczyńskim w roli głównej. Fragmentu filmiku z Kaczyńskim pochodzą sprzed kilku lat, gdy Prawo i Sprawiedliwość dopiero szykowało się do wyborów parlamentarnych, po których przejęło władzę. To wtedy prezes PiS gościł w Ostrołęce, w towarzystwie m.in. posłanki Pawłowicz KTÓRA WŁAŚNIE PODZIELIŁA SIĘ PRZERAŻAJĄCĄ HISTORIĄ Z WŁASNEGO ŻYCIA. Wizytując Ostrołękę, Kaczyński mówił wówczas tak na temat węgla: - Bardzo często wysyła się taki argument: dzisiaj ceny węgla są niewysokie, mamy do czynienia z okresem zdarzającym się w dziejach gospodarki, gdy ceny węglowodanów są niskie, więc niektórzy twierdzą, że nie opłaca się wydobywać węgla. (…) Odrzucamy ten sposób myślenia - wiemy, że węgiel jest potrzebny, bo jest naszym jedynym, obok węgla brunatnego, poważnym zasobem energetycznym.

Podróże polityków. Ile nas kosztowały? QUIZ

Słowa prezesa o węglowodanach i węglu zostały w pokazanym przez Wałęsę nagraniu przeplecione scenką z tajemniczą kobietą. Kim ona jest? Tego nie wiadomo, natomiast jej rola w całym nagraniu jest taka, że kobieta wprost płacze ze śmiechu, co ma być komentarzem do słów Kaczyńskiego. 

Najwyraźniej filmik pokazany przez byłego prezydenta bardzo spodobał się jego sympatykom.  W komentarzach czytamy: - Gdzie ta kopalnia węglowodanów jest?; A tak na marginesie to się nadaje jako dialog do komedii, Bareja przy tym to pikuś; Już wiem czym on słodzi sobie herbatkę - węglem!; Można to oglądać na okrągło super !

Przeczytaj: Macierewicz jak to usłyszał, pognał do Rydzyka! Szykuje się gruba afera na wschodzie