WAŻNE! Koronawirus w SEJMIE! Zakażony poseł PSL

2020-08-04 16:53 CHA
Dariusz Klimczak i Władysław Kosiniak-Kamysz
Autor: Dariusz Klimczak/Facebook

Ostatnio koronawirus sparaliżował Senat. Teraz zarazę wykryto także i w Sejmie. O zakażeniu poinformował właśnie poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego. Dariusz Klimczak wykonał test przed zaplanowanym na czwartek Zgromadzeniem Narodowym z okazji zaprzysiężenia prezydenta. Niestety, test dał wynik pozytywny.

Pierwszym zdiagnozowanym parlamentarzystą na Wiejskiej był senator PSL Jan Filip Libicki. Wczoraj podano informację o kolejnych dwóch zakażonych przedstawicielach Izby Zadumy. Ale wygląda na to, że na Senacie się nie zakończy. Koronawirus już jest w Sejmie. - Zgodnie z zaleceniami Kancelarii Sejmu przygotowując się do Zgromadzenia Narodowego wykonałem prewencyjnie test na koronawirusa. Okazał się pozytywny. Jestem w kontakcie z Sanepidem. Wszystkich, których spotkałem w ostatnich dniach proszę aby zrobili sobie test – poinformował na Twitterze Dariusz Klimczak, łódzki poseł PSL.

ZOBACZ TEŻ: Ryszard Bober ma koronawirusa. Kolejny senator zakażony!

Czy ta sytuacja zaważy na planowanym na czwartek Zgromadzeniu Narodowym? - W trakcie Zgromadzenia Narodowego, tak jak podczas każdego posiedzenia Sejmu, będą przestrzegane wszelkie procedury sanitarno-epidemiologicznymi. Każdy z parlamentarzystów i zaproszonych gości będzie miał mierzoną temperaturę i otrzyma maskę – poinformowała dziś szefowa Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska.

ZOBACZ TEŻ: Duda będzie w Sejmie bez maseczki? Zaskakujące słowa szefa GIS

60-letni Janusz Kobyłka przejechał Polskę rowerem. W trasie zachęcał Polaków do oddawania krwi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze