WAŻNE! Nieoficjalnie: Pilna narada Kaczyńskiego w centrali PiS! Znamy powód

2020-10-26 19:58 MAV
Jarosław Kaczyński jeździ Skodą Superb
Autor: Piotr Grzybowski Jarosław Kaczyński jeździ Skodą Superb

Wieczorem ma odbyć się posiedzenie władz PiS! Jarosław Kaczyński miał zwołać pilną naradę z dwóch powodów. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że chodzi o sytuację związaną z pandemią koronawirusa w Polsce i zalewającymi kraj protestami w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego odnośnie zakazu aborcji.

Strajk Kobiet w sprawie decyzji TK odnośnie zakazu aborcji przybiera na sile! W największych miastach Polski protestują setki ludzi. W niedzielę strajkujący wchodzili do kościołów, głosili swoje hasła, mieli przy sobie banery i ulotki. W Warszawie od kilku dni pod domem Jarosława Kaczyńskiego oraz pod siedzibą PiS trwają protesty. To wszystko odbywa się w czasie szalejącej pandemii koronawirusa. I właśnie w sprawie sytuacji w Polsce związanej z pandemią i protestami w sprawie zakazu aborcji mają się spotkać wieczorem władze PiS. Tymczasem głos w sprawie protestów zabrał dziś minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro. „Każdy ma konstytucyjne prawo do publicznego wyrażania poglądów i sprzeciwu wobec rozstrzygnięć sądów lub trybunałów, w tym Trybunału Konstytucyjnego. Jednak nie może to usprawiedliwiać łamania praw innych osób i popełniania przestępstw" - napisał w mediach społecznościowych minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

ZOBACZ TAKŻE: Prawdziwy dramat, wielka rozpacz u Roberta Biedronia! Chodzi o związek z Krzysztofem [ZDJĘCIA]

Super Raport 26.10 (Goście: Joanna Senyszyn – Lewica, dr Paweł Grzesiowski – immunolog oraz Iwona Hartwich – Koalicja Obywatelska)
Najnowsze
KOMENTARZE