Wiadomo, co Morawiecki ma w telefonie. Wszyscy mogli TO zobaczyć!

2019-09-17 16:10 EBE
Mateusz Morawiecki
Autor: materiały prasowe Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, chociaż wiadomo, że jest patriotą przywiązanym do Ojczyzny. Jak się okazuje, premier rządu PiS daje temu wyraz nawet, kiedy patrzy na własny telefon! Na Facebooku opublikował zdjęcie ekranu swojej komórki. Co premier ogląda na wyświetlaczu swojego smarfona?

Premier nie chce, żeby ktokolwiek zapomniał o sowieckiej agresji z 17 września 1939 r. To wtedy Rosjanie wbili Polakom nóż w plecy! Razem z hitlerowcami zaatakowali nas od Wschodu, zmuszając do kapitulacji. Mateusz Morawiecki udowadnia, że pamięta o takich smutnych rocznicach. 

„17 września to data symboliczna. Do walczącej z nazistowskimi Niemcami Polski wkroczyli Sowieci, łamiąc pakt o nieagresji” - napisał na Facebooku Morawiecki. Ujawnił też, że na tapecie swojego telefonu ma tapetę, która symbolicznie ukazuje atak sprzed 80 lat. Chodzi oczywiście o białego orła w koronie atakowanego przez dwa inne ptaki drapieżne: jeden jest czarny jak hitlerowskie Niemcy, a drugi czerwony jak komunistyczna Rosja.