Widzowie TVN zdruzgotani! Ze stacji odchodzi Dariusz Prosiecki

2021-10-04 9:14
Dariusz Prosiecki
Autor: EAST NEWS Dariusz Prosiecki

TVN przez ponad 20 lat uzbierał wielu stałych widzów. Ci z kolei przywiązali się do prezenterów i dziennikarzy, którzy w tym czasie gościli na antenie. Nie inaczej jest w przypadku „Faktów”, gdzie reporterzy prezentują swoje materiały. Jeden z nich postanowił odejść ze stacji. Chodzi o Dariusza Prosieckiego.

TVN musiał pożegnać się z wieloletnim dziennikarzem, Dariuszem Prosieckim. Reporter związał się z TVN24 w 2004 roku, a rok później dołączył do dziennikarzy „Faktów”, gdzie najczęściej prezentował tematy związane z polityką i służbami specjalnymi. Prosiecki relacjonował także wojnę w Iraku czy Afganistanie. Teraz Dariusz Prosiecki postanowił zmienić zawód i dołączyć do Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. To państwowy organ, podlegający Ministerstwu Infrastruktury i Rozwoju, zajmujący się zarządzeniem ruchem lotniczym. - Potrzebowałem nowych wyzwań, kroku naprzód w karierze. Nowe miejsce pracy mocno też wiąże się z moimi zainteresowaniami: od lat jestem pasjonatem lotnictwa – powiedział w rozmowie z Wirtualnymi Mediami. Według tego portalu, dziennikarz TVN zajmie funkcję w biurze strategii i współpracy międzynarodowej. Do jego zadań będzie należeć między innymi przygotowanie i wdrażanie strategii ukazującej Polską Agencją Powietrzną w nowym świetle. Dla wiernych widzów to na pewno ogromny cios – w końcu przez lata przywykli i polubili materiały przygotowywane przez Dariusza Prosieckiego.

Zobacz: Monika Olejnik ujawniła szokujące zdjęcia. "Co teraz robią kolejne pokolenia polityków?"

W naszej galerii możesz zobaczyć kulisy pracy w "Faktach" TVN.

Sonda
Oglądasz "Fakty" TVN?
Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: Dziś już rozumiem co to znaczy dyplomatołki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE