Wielki powrót Jarosława Gowina! Szczera spowiedź polityka

2022-01-25 7:22
Jarosław Gowin. Wielki powrót Jarosława Gowina! Szczera spowiedź polityka
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Jarosław Gowin. Wielki powrót Jarosława Gowina! Szczera spowiedź polityka

Jarosław Gowin wraca do polityki. W nocy 25 stycznia na Twitterze pojawił się krótki wpis Gowina: "Guess who's back...", co oznacza "Zgadnij, kto wrócił". Do tego z samego rana opublikowany został najnowszy wywiad z Jarosławem Gowinem, a zarazem pierwszy po tym, jak media obiegła informacja, że Gowin trafił do szpitala. W szczerej rozmowie z TVN24 Jarosław Gowin opowiedział o swoim zdrowiu i tym, co go spotkało w ostatnich miesiącach.

Jarosław Gowin znikną z z pierwszej linii polityki pod koniec listopada, ostatni raz był widziany w Sejmie 16 listopada 2021 roku. Potem pojawiała się wiadomość, że polityk trafił do szpitala w Krakowie. Rzecznik Porozumienia Jarosława Gowina 24 listopada 2021 roku zabrała głos i oświadczyła że: - Od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu. Wiosną ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem, wtedy przebywał w szpitalu trzy tygodnie - powiedziała. Jak wówczas dodała nie może podać żadnych szczegółów w sprawie stanu zdrowia Gowina, bo nie ma takiego upoważnienia, zaznaczyła jednak, że wkrótce to sam Jarosław Gowin powie, co mu dolega. Ten moment nastąpił dopiero teraz. Wcześniej kilka razy najbliżsi współpracownicy Jarosława Gowina mówili, że ich szef wraca do zdrowia. Pojawił się nawet jeden wpis Gowina na Twitterze dotyczący piłki nożnej i gry Roberta Lewandowskiego. Teraz jednak polityk zdecydował się na zapowiedź powrotu do polityki oraz na szczery wywiad, swoistą spowiedź.

SPRAWDŹ Jarosław Gowin szczerze o swoim stanie zdrowia: Miałem depresję. Mówi, jak doszło do krytycznego momentu!

W rozmowie z TVN24, z reporterką Arletą Zalewską, Jarosław Gowin mówi wprost, jak się teraz czuje: - Dziś już bardzo dobrze.. To znaczy po dwóch miesiącach, z których jeden spędziłem w szpitalu, a drugi wracałem do pełni formy. Po czym wyjaśnia wprost i bardzo szczerze: - Miałem depresję, będącą efektem wielu miesięcy bezsenności. Z kolei brak snu był skutkiem ubocznym przechorowania COVID-19. Na to nałożyło się przepracowanie i brutalny atak PiS. Jarosław Gowin stawia sprawę jasno: - Pokonałem chorobę. Wracam do polityki. Czuję się silniejszy niż kiedykolwiek.

CZYTAJ TEŻ>>>Co z Jarosławem Gowinem? Przełomowe informacje! "Ruszy z kopyta od nowego roku"

Express Biedrzyckiej - Jan Strzeżek: Gowin ruszy z kopyta od nowego roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE