Wielki smutek w rodzinie Lecha Wałęsy. Zewsząd napływają wyrazy współczucia

2021-11-25 13:01
Lech Wałęsa z żoną Danutą
Autor: Piotr Grzybowski/SUPER EXPRESS Lech Wałęsa z żoną Danutą

Lech Wałęsa niedawno żegnał Kamila Durczoka, z którym spotkał się na wywiadzie niedługo przed śmiercią dziennikarza. Teraz były prezydent po raz kolejny otrzymał smutną wiadomość. Jego zięć, Lech Artur Wałęsa, przekazał na swoim Facebooku wiadomość o śmierć bardzo bliskiej osoby. Wiele osób przesyła kondolencje.

Lech Wałęsa, jak i cała rodzina, na pewno przeżywają teraz trudne chwile. Mąż najstarszej córki byłego prezydenta, Magdaleny Wałęsy, przekazał w poście na Facebooku informację o śmierci bardzo bliskiej osoby. - Dziś odeszła moja mama – napisał 24 listopada. Pod przykra wiadomością od razu zaczęły pojawiać się kondolencje. „Jest mi niewyobrażalnie przykro. Trzymajcie się, bądźcie razem..”, „Bardzo mi przykro, Leszku. Wyrazy współczucia”, „Wspaniała kobieta” – czytamy. Teraz przed całą rodziną wyjątkowo trudne chwile.

Sprawdź: Wałęsa o ostatnim wywiadzie z Durczokiem. "Był dwa tygodnie temu..."

W naszej galerii zobaczysz, jak zmieniała się Danuta Wałęsa.

Ten rok nie był łaskawy dla Wałęsów. Noblista musiał przejść operację wymiany baterii w rozruszniku serca, a na jesieni trafił do szpitala z powodu stopy cukrzycowej. Z kolei jego żona, Danuta Wałęsa, nie mogła pojawić się w Michałowie razem z Jolantą Kwaśniewską i Anną Komorowską z powodu problemów zdrowotnych. Teraz natomiast okazało się, że zmarła mama zięcia Lecha Wałęsy.

Sonda
Lubisz Lecha Wałęsę?
Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa: Unię Europejską trzeba zmienić albo powołać nową
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE