Wielki sukces Moniki Miller! Były premier Leszek Miller pęknie z dumy

2021-06-10 19:31
Monika Miller
Autor: WBF

Monika Millera podzieliła się ze swoimi fanami świetnymi wiadomościami. Wnuczka Leszka Millera wreszcie osiągnie to, o czym marzyła i na co pracowała od dawna. Były premier ma wielkie powody do radości. Monika Miller raz na zawsze udowodni wszystkim, że uwagę mogą przykuwać nie tylko ekscentryczne fryzury artystki czy liczne tatuaże. - Już 17 czerwca (następny czwartek) po długiej przerwie zaprezentuje Wam singiel, który będzie promował moją debiutancką płytę - napisała na Facebooku rozradowana Monika Miller. Przygotowała też pewną niespodziankę.

Monika Miller to artystka, która wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Tym razem nie chodzi jednak o kolejny tatuaż czy nową fryzurę. Wnuczka Leszka Millera pochwaliła się w mediach społecznościowych singlem ze swojej debiutanckiej płyty.

Nie przegap: Wnuczka Millera w prześwitującej bluzce bez stanika. To nie biust zwraca uwagę, fani patrzą niżej

- Ci którzy czekają, się doczekają. Już 17 czerwca ( następny czwartek) po długiej przerwie zaprezentuje Wam singiel, który będzie promował moją debiutancką płytę - napisała na Facebooku Monika Miller.

Wnuczka Leszka Millera przygotowała dla fanów również pewną niespodziankę - w teledysku do singla "Euforia" pojawia się tajemniczy gość, o którym Monika Miller opowie nieco więcej już niedługo. Artystka potrafi budować napięcie i fani jeszcze chwile będą musieli poczekać również na ujawnienie okładki i tytułu debiutanckiego albumu Moniki Miller.

Express Biedrzyckiej - Leszek Miller: Z jednością opozycji można się pożegnać
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze