Wielkie nieba! SZOKUJĄCE słowa Sikorskiego o PiS! Opadnie Ci szczęka z zaskoczenia

2021-02-28 12:24 jot
Radosław Sikorski
Autor: Tomasz Radzik Radosław Sikorski

Wydaje się, że wszystko, co w polityce się dzieje, można przewidzieć, ale są takie rzeczy, które zaskakują. Do tych z pewnością można zaliczyć zapowiedź Radosława Sikorskiego dotyczącą Prawa i Sprawiedliwości. Były minister MON i MSZ, a obecny europoseł zaznaczył, że... zagłosuje na PiS. Postawił jednak jeden warunek.

Radosław Sikorski zaszokował! Wszystko dlatego, że zapowiedział coś, co nie mieści się w głowie. Były minister spraw zagranicznych, a także były minister obrony narodowej, wyznał, że jest gotowy zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość. To zaskakujące przede wszystkim dlatego, że polityk od dawna nie sympatyzuje z PiS. Dawniej było zupełnie inaczej, a Sikorski był ministrem w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Jednak to dawne dzieje, które dziś są tylko wspomnieniem. Obecnie Sikorski jest przeciw władzy i często krytykuje PiS. Skąd więc pomysł i gotowość, by zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość?

Wielkie nieba! SZOKUJĄCE słowa Sikorskiego o PiS! Opadnie Ci szczęka z zaskoczenia

Europoseł wszystko wyjaśnił na Twitterze, w komentarzu do wpisu posła Andrzeja Mularczyka: - Żałuję, że ominął mnie widok szarży @arekmularczyk na butnego Teutona. Ale potwierdzam, że jeśli PiS uzyska reparacje, to nań zagłosuję. Tylko żadnych rabatów! Nieśmiało wspomnę, że posiedzenie Komisji dotyczyło prezydencji Niemiec w UE, którą faktycznie oceniam pozytywnie - napisał Sikorski. 

CZYTAJ>>>Kaczyński może skakać z radości. Taka wiadomość w weekend!

Sedno Sprawy - Marcin Horała
Najnowsze