WIELKIE ŚWIĘTOWANIE u Kwaśniewskiej. CUDOWNE wieści! Ale radość!

2020-10-26 16:09 CHA
Ola Kwaśniewska
Autor: Gałązka/AKPA

To pewne. Tak szczęśliwej Oli Kwaśniewskiej dawno nie widzieliśmy! Córka byłego prezydenta ostatnio miała powód do wielkiego świętowania. Patrząc na zdjęcia, które wrzuciła do sieci nie można mieć wątpliwości: tak po prostu wygląda szczęście. Aż serce rośnie widząc tę czystą miłość. To wręcz cudowne wieści, wszak to w końcu jedna z nielicznych krzepiących wieści w trudnych czasach koronawirusowej pandemii!

Ola Kwaśniewska wręcz szaleje za swoim adoptowanym pieskiem Lulą. Ostatnio pochwaliła się specjalną sesją, którą zrobiła sobie z pupilką z okazji jej święta. - Z okazji dnia kundelka sesja z Lulencją. Jak zawsze fenomenalna – napisała szczęśliwa Ola. Nie da się ukryć, że odkąd Lula jest przy boku byłej prezydentówny, ta wręcz promienieje szczęściem. Z kolei świętowanie dnia kundelka to bardzo miła tradycja. Jak wynika ze zdjęć, Lula miała zapewniony w tym dniu dłuuuugi spacer. Zapewne dostała też porządną porcję pieszczot, a kto wie – może nawet smakołyka?

ZOBACZ TEŻ: Kwaśniewska pokazała MALEŃSTWO. Ludzie PIEJĄ z zachwytu. Porównanie do Rozenek

Ola Kwaśniewska
Autor: Screen/Instagram
Super Raport 26.10 (Goście: Joanna Senyszyn – Lewica, dr Paweł Grzesiowski – immunolog oraz Iwona Hartwich – Koalicja Obywatelska)
KOMENTARZE