Wielkie zmiany w życiu Beaty Szydło?! Wicepremier nie ma wątpliwości

2021-10-27 16:01
Beata Szydło
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS

Wielkie wsparcie dla Beaty Szydło! Wicepremier Henryk Kowalczyk (65 l.) dopiero co wszedł do rządu, a już zaznaczył swoją pozycję. Nowy minister rolnictwa, uznawany za człowieka Beaty Szydło, stwierdził, że była premier byłaby „niezłą” kandydatka PiS na prezydenta. – Myślę, że to by było ciekawe rozwiązanie – podkreślił Kowalczyk.

Wiele wskazuje na to, że wpływy w obozie władzy odzyskuje europosłanka PiS Beata Szydło. Nowym wicepremierem i ministrem rolnictwa i rozwoju wsi został Henryk Kowalczyk, który uchodzi za zaufanego człowieka byłej premier. W rządzie Szydło Kowalczyk przewodniczył Komitetowi Stałemu Rady Ministrów. – Jesteśmy przyjaciółmi, ale w fazie zawodowej, politycznej, nie prywatnie – przyznał na antenie RMF FM Kowalczyk. Zaznaczył, że Beata Szydło była jedną z osób, która zadzwoniła do niego z gratulacjami. Nie jest tajemnicą, że Beata Szydło w Prawie i Sprawiedliwości uchodzi za jedną z głównych kandydatek do ubiegania się o fotel prezydenta w wyborach w 2025 r. Czy jesteśmy właśnie świadkami rozpoczęcia wewnętrznej kampanii byłej premier? – Myślę, że to by było ciekawe rozwiązanie – odpowiedział Henryk Kowalczyk pytany o ewentualną kandydaturę Szydło. – Jeszcze chyba nie mieliśmy kandydatki, poważnej kandydatki, która byłaby z szansami na zwycięstwo – podkreślił nowy wicepremier.

Nie przegap: Beata Szydło ma swojego człowieka w rządzie! To teraz wielka szycha

Pod sondą galeria zdjęć pokazująca, jak zmieniła się Beata Szydło

Sonda
Czy Beata Szydło sprawdziłaby się w roli prezydenta?
Nie uwierzysz, kim z wykształcenia jest Beata Szydło. Niezwykły zawód! Mało kto o tym wie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE