Wiemy, co i za ile kupuje Kasia Tusk. Wszystko się wydało

2021-10-22 15:34
Kasia Tusk
Autor: AKPA

Kasia Tusk z ochotą dzieli się swoim życiem za pośrednictwem nie tylko bloga "Make Life Easier", ale także swoich mediów społecznościowych - w tym przypadku Instagrama. Możemy dowiedzieć się, czym się inspiruje, co robi i co napędza ją w życiu. Jest to nie tylko moda, ale także macierzyństwo, czy relacje międzyludzkie, a nawet odwołanie się do pewnych tradycji. Ostatnio córka lidera PO podzieliła się tym, co kupuje w okresie jesiennym i pokazała nawet za ile.

Na Instastories Kasi Tusk można było zobaczyć zdjęcie prawdopodobnie z targowiska. A co na nim widniało? Dynie te klasyczne pomarańczowe, ale i białe. Duże białe oznaczone były ceną 8 zł, mniejsze białe i pomarańczowe można było kupić za 5 zł. Być może to mała sugestia dla jej fanów, aby wspierali lokalne biznesy i małych sprzedawców. Okres jesienny dla córki lidera PO jest okresem nostalgii, ale także przemyśleń. Jakiś czas temu zaczęła dzielić się ze swoimi czytelnikami i obserwatorami przepisami kulinarnymi, ale i refleksjami dotyczącymi życia w czasie pandemii.

Dowiedzieliśmy się, ile znaczy dla niej "dom", nie tylko jako miejsce do mieszkania, ale jako azyl i przestrzeń do przebywania w gronie najbliższych i odpoczynku. "Pamiętam zresztą jak oglądając tvn24, w którym spora część dziennikarzy prowadziła programy siedząc we własnych czterech ścianach, zaczęłam przypatrywać się temu, jak mieszkają. Niektóre wnętrza były prawie puste („pewnie dużo pracuje i mało czasu spędza w domu, no i nie ma dzieci”), w innych widać było dużo pamiątek i zdjęć („dla tego prezentera na pewno ważne są relacje międzyludzkie”), a u kogoś zobaczyłam swój wymarzony fotel („nie wiedziałam, że ma taki dobry gust!”). Nasz mózg zawsze dąży do pewnego uporządkowania „zdania o kimś” i aby to zrobić stara się wykorzystać wszystkie informacje, które do niego docierają" - pisała 13 października na swoim blogu "Make Life Easier".

Poniżej galeria zdjęć Kasi Tusk z córeczką

Kasia Tusk pokazała dynie
Autor: Instagram.com/@makelifeeasier_pl (Instastories 21.10.2021) Kasia Tusk pokazała dynie
Sonda
Czy czytasz bloga Kasi Tusk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE