Wigilia Jarosława Kaczyńskiego. To nie będą wesołe święta. Tak Wigilię spędza prezes PiS [ZDJĘCIA]

2021-12-24 5:45
Święta Jarosława Kaczyńskiego
Autor: SHUTTERSTOCK, TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Święta Jarosława Kaczyńskiego

Wigilia to radosny czas, który spędza się z rodziną. Niestety, nie dla Jarosława Kaczyńskiego. Los mocno doświadczył prezesa PiS, więc trudno oczekiwać, by święta Bożego Narodzenia były dla niego miłym okresem, o czym sam mówił w przeszłości w mediach. Jak wygląda Wigilia Jarosława Kaczyńskiego? Prezes ma pewien rytuał, który co roku powtarza. Zobaczcie zdjęcia!

Wigilia Jarosława Kaczyńskiego

Święta Bożego Narodzenia to rodzinny czas, szczególnie trudny dla osób, które nie mają wokół siebie najbliższych osób. Jak Wigilię spędza Jarosław Kaczyński? Nie jest to dla niego radosny okres. Wiele lat temu przyznawał w mediach, że ostatnimi wesołymi świętami były te w 2009 roku. Prezes PiS spędzał je wtedy razem z mamą, swoim bratem Lechem Kaczyńskim (ówczesnym prezydentem Polski) i pierwszą damą Marią Kaczyńską. Jak wygląda Wigilia Jarosława Kaczyńskiego po tragicznej śmierci brata oraz odejściu ich ukochanej mamy? Prezesa PiS odwiedzała w domu jego bratanica - Marta Kaczyńska. W 2020 roku, z powodu pandemii koronawirusa, plany jednak się zmieniły. Jarosław Kaczyński spędził Wigilię u swojego ciotecznego brata Jana Marii Tomaszewskiego. Czy tak samo spędzi święta 2021? Przekonamy się już wkrótce.

Zobacz w naszej galerii, jak w zeszłym roku spędzał Wigilię Jarosław Kaczyński - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Przeczytaj także: Kaczyński zobaczył to przed Wawelem w miesięcznicę pogrzebu brata. Musiało go zaboleć

Sonda
Chciałbyś spędzić święta z:
prof. Antoni Dudek: Kaczyński nie będzie ryzykował dzieła życia [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE