Winnicki alarmuje: ABW masowo nachodzi domy narodowców! [Express Biedrzyckiej]

2019-11-07 13:09 KB

Marsz Niepodległości zbliża się wielkimi krokami. 11 listopada ulicami Warszawy przejdzie ponad 100 tysięcy osób, a tymczasem jeden z jego organizatorów zdradza, że służby sprawdzają działaczy Ruchu Narodowego i Młodzieży Wszechpolskiej. Szczegóły w najnowszym "Expressie Biedrzyckiej".

– W tym roku - po raz pierwszy od czasów Platformy – mamy masowe najścia Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i policji na działaczy narodowych przed 11 listopada. Pukają do drzwi, odwiedzają domy, akademiki, wypytują. Jak będą jechać, iloma autobusami... - relacjonuje Robert Winnicki. - Nagle w tym roku służby bardzo mocno się zaktywizowały… więc apeluje do obecnych władz, żeby przestały iść tą drogą - dodaje gość Kamili Biedrzyckiej.

Jeden z liderów Konfederacji w programie stwierdził także, że Donald Tusk powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. - 11 listopada podczas Marszów Niepodległości. Kiedy po 2015 r. nie było politycznej decyzji żeby konfrontować służby z Polakami, to zadymy się skończyły. Przez szereg lat mieliśmy wyprowadzaną na ulice policję i służby przeciwko patriotom uczestniczącym w Marszu Niepodległości. Drugi powód to polityczna odpowiedzialność za to, że tak fatalnie przygotowano wizytę w Smoleńsk - mówił Winnicki i dodał, że jego zdaniem Antoniemu Macierewiczowi chyba nie zależy na wyjaśnieniu przyczyn katastrofy.  - Nie wiem czy chce. Moim zdaniem i PiS i PO używają tej katastrofy do własnych celów politycznych. To obrzydliwe. Macierewicz też był takim narzędziem w podgrzewaniu atmosfery.

Winnicki musiał się także zmierzyć z pytaniem prowadzącej o to, co by zrobił gdyby któryś z jego synów okazał się gejem. Odpowiedź może Was zaskoczyć!

ZOBACZ CAŁY "EXPRESS BIEDRZYCKIEJ":

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze